Záložní řadič domény v doméně Small Business Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 200866 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje s záložní řadič domény (BDC) v modelu domény Microsoft BackOffice Small Business Server.

První co je záložní řadič domény Podle na stránku 3 "Koncepty a plánování příručce" pro systém Microsoft Windows NT 4.0 záložní řadič domény definovány takto:
"Záložní řadič domény (BDC) spravuje kopii databáze adresářů. Tato kopie je synchronizovaná pravidelně a automaticky s primární Domain Controller (PDC). BDC také ověření přihlášení uživatele a může být povýšen na fungují jako primární řadič domény. Více záložních řadičů domény může existovat v doméně."
Za druhé co normy Small Business Server (SBS) vyslovte o tomto? Stránka 137 "Start zde příručce," doprovázející instalace softwaru, uvádí:
„ Může mít pouze jeden počítač se serverem Small Business Server v síti, ale ostatní počítače serveru můžete připojit k síti. Můžete například vyhrazené počítače hostitelem webového serveru, služba tiskárny nebo databázi. Doporučujeme tyto počítače serveru spustit systém Windows NT Server jako záložní řadič domény nebo jako samostatný server, také znám jako členský server. Není lze instalovat aplikace od jiných součástí serveru BackOffice Small Business Server na serverech jiných-BackOffice Small Business Server. Je nutné zakoupit licence příslušný software pro každý server a některé z aplikací, můžete nainstalovat na server. Small Business Server nepodporuje "důvěryhodnosti" vztahy s ostatními počítači v systému Windows NT Server."

Další informace

To co? všechny tento průměr Small Business Server v doméně Zde je několik klíčových bodů třeba vzít v úvahu:
  • Můžete nainstalovat do počítače jako záložní řadič domény v doméně SBS a není minimální výhodu přitom. Protože SBS server musí pracovat jako primární řadič domény, záložní řadič domény pouze poskytuje redundanci pro ověřování není odolnosti proti chybám, jako v tradiční domény se systémem Windows NT kde primární řadič domény nerozhodne jako server aplikací.
  • Použití k vyrovnávání zatížení záložní řadič domény: V doméně neexistují 25 nebo méně uživatelů, jednoho řadiče domény, primární řadič domény, můžete snadno zvládají ověření domény.
  • Přihlašovací skripty by měly být replikovány na záložní řadič domény. V prostředí, kde klienty může ověřit jiný server než primární řadič domény, jako je například záložní řadič domény všechny přihlašovacích skriptů by měly být replikovány na záložní řadič domény nebo instalace klienta se nezdaří.
  • Použití záložní řadič domény v případě, že primární řadič domény přejde: SBR V doméně, případě stanoví, zda záložní řadič domény povýšen na primární řadič domény, budou uživatelé moci získat ověření. Uživatelé však nebudou mít přístup k jiné aplikace než ty nainstalován na záložní řadič domény, protože žádná z žádostí ze serveru SBS být nainstalován na jiném serveru s výjimkou serveru SBS.
  • Pokud záložní řadič domény povýšen a je třeba přeinstalovat SBS server, nemohou být nainstalovány do stejné domény jako záložní řadič domény a potom povýšit protože SBR nainstaluje jako primární řadič domény pouze. Pokud primární řadič domény je někdy přeinstalovat bez úplného obnovení ze zálohy, musí být znovu vytvořit uživatelské účty a účty počítače a záložní řadič domény bude nutné přeinstalovat stát členem nové domény.

Vlastnosti

ID článku: 200866 - Poslední aktualizace: 19. listopadu 2003 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.0
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.0a
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.5
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB200866 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:200866

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com