Masaüstündeki Belgelerim klasörü açılmıyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 201264 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Masaüstündeki Belgelerim klasörü çift tıklattığınızda, açılmayabilir.

Neden

Bu davranış, Belgelerimin Özellikleri</a0> iletişim kutusunda <a1>hedef</a1> kutusunda belirtilen <a1>Belgelerim</a1> klasörü yeniden adlandırılmış veya eksik olduğunda ortaya çıkabilir.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, Belgelerim klasörü hedef kutusunda belirtilen konuma yeniden veya yolu <a0>hedef</a0> kutusunda <a0>Belgelerim</a0> klasörünün yeni konuma değiştirin.

Klasörler oluşturmak, Başlat ' ı tıklatın, Yardım ' ı tıklatın, dizin sekmesini tıklatın, hakkında bilgi için oluşturma yazın ve sonra oluşturma klasörleri konusunu çift tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 201264 - Last Review: 23 Ocak 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbprb KB201264 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:201264

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com