Program Internet Explorer nekontroluje novšie verzie webových stránok

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 201535
DÔLEŽITÉ: Tento článok obsahuje informácie o úprave databázy registry. Pred úpravou databázy registry, uistite sa, že sa späť hore a uistite sa, že ste pochopiť, ako obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Informácie o zálohovaní, obnovení a úprave databázy registry získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis databázy Registry systému Microsoft Windows
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Program Internet Explorer môže skontrolovať pre novšie verzie stránok uložených v dočasnú vyrovnávaciu pamäť, aj keď ste vybrali ”Každej návšteve stránky"alebo"Vždy po spustení programu Internet Explorer"možnosť v Nastavenie dialógové okno. Tieto nastavenia spôsobiť programu Internet Explorer na kontrolu pre novšie verzie stránok uložených v dočasnú vyrovnávaciu pamäť. Ak chcete zobraziť alebo zmeniť toto nastavenie:
  1. V programe Internet Explorer, kliknite na tlačidlo Možnosti siete Internet (alebo Možnosti) na View ponuka.
  2. Na Všeobecné karte, kliknite na tlačidlo Nastavenie.

RIESENIE

UPOZORNENIE: Ak Editor databázy Registry použijete nesprávne, môžete spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že môžete vyriešiť problémy, ktoré vyplývajú z nesprávne pomocou editora databázy Registry. Použite Editor databázy Registry na vlastné riziko.

Internet Explorer 4.x

Ak chcete tento problém odstrániť, upraviť SyncMode hodnotu v nasledovnom kľúči databázy registry overiť správne nastavenie:
Hkey_Current_User\software\Microsoft\windows\CurrentVersion\InternetSettings
Údaje hodnoty pre hodnotu SyncMode zahŕňajú:

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
HodnotaPopis
3Každej návšteve stránky
2Vždy po spustení programu Internet Explorer
0Never (Nikdy),

Program Internet Explorer 5

Ak chcete tento problém odstrániť, upraviť SyncMode5 DWORD hodnotu v nasledovnom kľúči databázy registry overiť správne nastavenie:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\InternetSettings
Údaje hodnoty pre hodnotu SyncMode5 zahŕňajú:
0: Nikdy
2: Vždy po spustení programu Internet Explorer
3: Každej návšteve stránky
4: Automaticky

Vlastnosti

ID článku: 201535 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbenv kbprb kbmt KB201535 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:201535
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com