Microsoft Dynamics e-posta yönlendiricisi için Microsoft Exchange 2010 bağlandığınızda “ hesabının istenen bir kullanıcının özelliklerini almasına izin yok ” hatası oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2015567
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM e-posta yönlendiricisi Test erişim ' i tıklattığınızda, Microsoft Exchange 2010 kullanıyorsanız şu hatayı alıyorsunuz:

Hesap, istenen bir kullanıcının özelliklerini almasına izin yok.

Neden

Kimliğe bürünme, gelen e-posta profili veya gelen e-posta yönlendiricisi'ni kullanmak için ayarlanan kullanıcı için belirtilen hesap ayarlanmamış.

Çözüm

Erişim türü-gelen e-posta yönlendiricisi için kullanıcı kaydı ayarlanmışsa, bireysel kullanıcı hesaplarına ve ileriye doğru bir posta kutusu kullanıyorsanız, gelen profilinde belirtilen hesap için Kur Exchange temsil belirtebilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin::

  1. Microsoft Dynamics CRM e-posta yönlendiricisi yapılandırması Yöneticisi'ni açın.
  2. Yapılandırma profilleri sekmesini tıklatın.
  3. Gelen yönünü için ayarlanmış Profil açın ve sonra da Access kimlik bilgileri alanında belirtilen hesaba not edin.
  4. 3. Adımda belirtilen hesabın Exchange temsil ayarlayın.Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin: http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb204095.aspx
  5. Microsoft Dynamics CRM'yi açın..
  6. Ayarlar ' ı tıklatın ve ardından kullanıcılar ' ı tıklatın.
  7. Kullanıcı kaydını çift tıklatın ve sonra E-posta erişim türü gelen alanındaki değeri not edin.
  8. Erişim türü-gelen e-posta yönlendiricisi için ayarlanmışsa, bilgileri aşağıdaki makalede Exchange temsil Etki alanı ad alanında listelenen hesabı ayarlamak için kullanmanız gerekir: http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb204095.aspx
  9. 7-8 Bu hata tüm kullanıcılar için olan adımları tamamlayın.

Daha fazla bilgi

Kimliğe bürünme kadar ayarladığınız sırada belirli soruları veya sorunları varsa, lütfen Exchange yöneticinize başvurun veya Microsoft Exchange destek ekibi başvurun.

Özellikler

Makale numarası: 2015567 - Last Review: 5 Ocak 2011 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmbsmigrate kbmt KB2015567 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2015567

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com