Bir dosyayı disket sürücüsüne gönderdiğinizde Windows kilitleniyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 201823 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki belirtilerden herhangi biriyle experince olabilir:
  • Bir dosyayı sağ tıklatın, Gönderilecek için işaret ve disket sürücüsünü tıklatın, bilgisayarınız yanıt vermiyor (askıda) görünebilir. CTRL + ALT + DELETE tuşlarına basılması, bu durumda, hiçbir etkisi olmaz.
  • Disket sürücüye erişim sağlamaya çalıştığınızda Windows askıda gibi görünüyor.

Neden

Bu davranış, Norton AntiVirus, Norton Utilities 3.0 ile çalıştırıyorsunuz ve birden çok bölüm taranacak Norton Disk durumu Sensor kullanıyorsanız oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, teknik destek Symantec Norton Utilities 3.09 veya sonraki bir sürümü için yükseltme önerir.

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, her bölüm için bir disk durumu Sensor oluşturma'yı deneyin.

Belirti ortaya çıktığında, sistem meşgul olması veya kararsız hale uyarı, ikinci kez CTRL + ALT + DELETE tuşlarına sonuçlanabilir. Programı kapat iletişim kutusunda, bir tuşa bastığınızda, görüntülenmesi gerekir. Sysdoc32 yanıt olarak listelenmiş olabilir. Sysdoc32 ' ı tıklatın ve sonra özgün Gönder komutu tamamlamak için Görevi Sonlandır ' ı tıklatın.

Daha fazla bilgi

Symantec teknik desteği, özel olarak Norton AntiVirus'i kullanıyorsanız, virüs tarama algılayıcıları Norton Utilities'ndan devre dışı bırakmanızı önerir.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 201823 - Last Review: 23 Ocak 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kb3rdparty kbprb KB201823 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:201823

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com