Tarayıcı seçim hakkındaki bilgileri güncelleştirmek için Yönetilen ortamlarda, bir toplu lisans programı kapsamında olan sistem yöneticileri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2019411
Hepsini aç | Hepsini kapa

™zet

Tarayıcı seçim güncelleştirme Avrupa Ekonomik alanı üyesi ülkede bulunan kullanıcılar için kullanılabilir. Tarayıcı seçim güncelleştirmesi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:

http://support.microsoft.com/KB/976002

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki bilgiler sistem yöneticilerinin bir toplu lisans programı kapsamında olan yönetilen kişisel bilgi işlem ortamlarında tarayıcı seçim güncelleştirme ekran görüntüsünü yönetmesine yardımcı olmak için sağlanmıştır.

Kayıt defteri anahtarı:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\BrowserChoice

Değer adı:

                        Enable

Değer türü:

                        DWORD

Olası değerler:

1 Tarayıcı seçim Güncelleştirmesi (varsayılan) görüntüleme

0 Tarayıcı seçim güncelleştirmesi görüntülenmiyor

Not:Windows xp 64-bit makineler için kayıt defteri anahtarı HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Wow6432Node\BrowserChoice bulunur

Özellikler

Makale numarası: 2019411 - Last Review: 6 Aralık 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2019411 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2019411

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com