Як керувати Outlook Social Connector за допомогою групової політики

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2020103
Розгорнути все | Згорнути все

ПІДСУМКИ

Кілька функцій і компонентів з в Outlook соціальних Connector (OSC) можна керувати за допомогою групової політики. Ця стаття містить настроюваного шаблону групової політики, які можна використовувати для керування такі завдання:

 • Завантаження Outlook Social Connector
 • Налаштування сповіщень області "люди"
 • Зазначати він синхронізація інтервалу періоду своєї діяльності
 • Значення, що вказує інтервал синхронізації глобального адресного списку (GAL)
 • Зазначенням терміну інтервал синхронізації контактів соціальна мережа
 • Блокування соціальна мережа діяльності синхронізації
 • Блок соціальна мережа контактів синхронізації
 • Блокування глобального списку адрес синхронізацію з локальних контактів
 • Запобігання конфігурації мережі соціальних рахунків
 • Блокування завантаження Active Directory подробиці
 • Блокування на вимогу діяльності синхронізації
 • Блокування певних постачальників
 • Налаштування конкретних провайдерів для завантаження
 • Відображення фотографії
 • Налаштування максимальну кількість елементів для відображення в області "люди"

Докладні відомості про настройки групової політики, які можна використати для керування Outlook Social Connector див. розділ "Додаткові відомості".

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Процес для керування Outlook Social Connector трохи відрізняється між різними версіями Outlook. Використовуйте один з наступних методів, залежно від вашої версії Outlook.

Outlook 2003 або Outlook 2007

 1. Завантажити шаблон Outlook 2003 та Outlook 2007 групової політики (OutlookSocialConnector.adm) для Outlook Social Connector. Для цього відвідайте такі веб-сайті Microsoft:

  http://Download.Microsoft.com/Download/2/8/D/28D04E42-71A9-4DF4-B4E3-283B30CF39ED/OutlookSocialConnector.zip

  Примітка. Ви можете використовувати OutlookSocialConnector.adm шаблон з клієнтами програми Outlook 2010. Однак, якщо ви використовуєте OutlookSocialConnector.adm шаблон для налаштування настройки групової політики для Outlook Social Connector клієнтів Outlook 2010, чи не ви також використовувати Outlk14.adm шаблон можна настроїти параметри для Outlook Social Connector. Якщо ви настройка ж на OSC, використовуючи обидва файли шаблонів, ви можете створити перекриття або несумісні політики.

 2. Додати OutlookSocialConnector.adm файл до контролера домену.

  Примітка. Кроки, щоб додати ADM-файл до контролера домену можуть відрізнятися, залежно від версії Windows, яку ви використовуєте. Також, тому що ви можете проводити політику організаційного підрозділу (ОП) і не весь домен, до дії можуть різнитися в цьому аспекті політику. Таким чином, перевірити ваш Windows документації для деталей.

 3. У розділі Конфігурація користувачарозширити Класичний адміністративні шаблони (ADM) , щоб знайти вузол політики для шаблону. За допомогою .adm настройки, які надаються на кроці 1, цей вузол буде називатися "Outlook Social Connector" (Скриншот для цього кроку наведено нижче).

  The screen shot for this step

 4. Двічі клацніть будь-яких умовах, в області відомостей для налаштування настройки групової політики. Наприклад, двічі клацніть пункт не відображати дотику керувати відображенням контактів фотографій в області "люди".
 5. У діалоговому вікні настройки політики виберіть пункт увімкнуто для ввімкнення політики. Наприклад, на рисунку нижче показано настроєний як включенийполітики не відображати фотографію (Скриншот для цього кроку наведено нижче).

  The screen shot for this step

 6. Натисніть кнопку ОК.
 7. Настроювання будь-яких залишилися параметр політики для Outlook Social Connector.

Примітка. Для детальної інформації про кожен параметр політики для Outlook Social Connector див. розділ "Група політики параметр «інформація про контракт.

Outlook 2010

Примітка
настроюваного шаблону OutlookSocialConnector.adm містить додаткові настройки на OSC не містяться у файлі шаблону Outlk14.adm (посилання пізніше в цьому розділі). Тому, ми рекомендуємо використовувати OutlookSocialConnector.adm шаблон, які згадуються в розділі "Outlook 2003 або Outlook 2007" з клієнтами програми Outlook 2010.

Однак, якщо ви використовуєте OutlookSocialConnector.adm шаблон для налаштування настройки групової політики для Outlook Social Connector клієнтів Outlook 2010, робити не також настроїти Outlook Social Connector параметри шаблону Outlk14.adm. Якщо ви настройка ж на OSC, використовуючи обидва файли шаблонів, ви можете створити перекриття або несумісні політики.

Щоб керувати Outlook Social Connector у програмі Outlook 2010, тільки якщо ви використовуєте Outlk14.adm шаблон, виконайте такі дії:

 1. Завантажити Office 2010 групової політики шаблони з веб-сайт корпорації Майкрософт:

  http://www.Microsoft.com/Downloads/Details.aspx?FamilyId=64b837b6-0aa0-4c07-bc34-bec3990a7956&displaylang=EN
 2. Додати Outlk14.adm файл до контролера домену.

  Примітка. Кроки, щоб додати ADM-файл до контролера домену можуть відрізнятися, залежно від версії Windows, яку ви використовуєте. Крім того, тому що ви можете проводити політику організаційного підрозділу (ОП) і не весь домен, кроки також може змінюватися в цьому аспекті політику. Таким чином, перевірити ваш Windows документації для деталей.

 3. У розділі Конфігурація користувачарозширити Класичний адміністративні шаблони (ADM) і потім Microsoft Outlook 2010 знайти настройки політики для Outlook Social Connector. За допомогою .adm настройки, які надаються на кроці 1, цей вузол буде називатися "Outlook Social Connector" (Скриншот для цього кроку наведено нижче).

  The screen shot for this step

 4. Двічі клацніть будь-яких умовах, в області відомостей для налаштування настройки групової політики. Наприклад, двічі клацніть пункт не показувати соціальна мережа info барів керувати відображенням інформації бар повідомлення в області "люди".
 5. У діалоговому вікні настройки політики виберіть пункт увімкнуто для ввімкнення політики. Наприклад, на рисунку нижче показано політики не показувати соціальна мережа info барів у стані увімкнуто (що знімок екрану для цього кроку наведено нижче).

  The screen shot for this step

 6. Натисніть кнопку ОК.
 7. Налаштувати будь-які інші настройки політики для Outlook Social Connector.

  Примітка. Для детальної інформації про кожен параметр політики для Outlook Social Connector, див "Група політики настройка подробиці" розділ.

  Outlook 2013

  1. Завантажити Office 2013 групової політики шаблони з веб-сайт корпорації Майкрософт:

   http://www.Microsoft.com/EN-US/Download/Details.aspx?ID=35554
  2. Додати Outlk15.admx файл до контролера домену.

   Примітка. Щоб завантажити адміністративний шаблон файли, завантажувати файли і дотримуйтесь інструкцій для "Завантаження шаблонів ADMX" використання груповоїполітики для застосування настройок Office 2010. Хоча статті для Office 2010, адміністративні шаблони інформація стосується Office 2013.
  3. У розділі Конфігурація користувачарозширити Адміністративні шаблони і потім Microsoft Outlook 2013 знайти настройки політики для Outlook Social Connector. За допомогою .admx настройки, які надаються на кроці 1, цю примітку буде називатися "Outlook Social Connector."

  4. Двічі клацніть будь-яких умовах, в області відомостей для налаштування настройки групової політики. Наприклад, двічі клацніть пункт не показувати соціальна мережа info барів керувати відображенням інформації бар повідомлення в області "люди".
  5. У діалоговому вікні настройки політики виберіть пункт увімкнуто для ввімкнення політики. Наприклад, на рисунку нижче показано політики не показувати соціальна мережа info барів у стані увімкнуто .

  6. Натисніть кнопку ОК.
  7. Налаштувати будь-які інші настройки політики для Outlook Social Connector.

  Примітка. Для детальної інформації про кожен параметр політики для Outlook Social Connector див. розділ "Група політики параметр «інформація про контракт.

  Групові політики настройка подробиці

  Кожен з настройки групової політики для Outlook Social Connector обговорювалися в деталях в нижченаведеній таблиці. Всі ці параметри доступні в OutlookSocialConnector.adm шаблоні. Однак, не кожен параметр несе доступні функціонування в Outlk14.adm і Outlk15.admx шаблонів. Побачити у таблиці для визначення наявності ці настройки групової політики.

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: RunOSC
  Значення:
  0 = Політику ввімкнуто. Outlook Social Connector не відображати будь-які параметри інтерфейсу користувача та синхронізації з Гал не відбувається.
  1 = Політики вимкнуто. (за промовчанням) Outlook Social Connector увімкнуто.

  Примітка. Якщо RunOSC = 0,, Надбудова Outlook Social Connector ще завантажується в Outlook. Тим не менш, він не надає будь-яку функціональність.

  • Не показувати соціальна мережа info панелі

   Цю політику настроювання елементів керування чи info бар повідомлення, яке з'явиться пропозиція встановити постачальників соціальних мереж відображаються в області "люди". Якщо ввімкнути цю настройку політики, info панелі повідомлень не відображаються в області "люди". Якщо вимкнуто або не налаштовано, цей параметр політики, info бар повідомлення відображаються в області "люди".

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: UnmanagedInfobars
  Значення:
  1 = Політику ввімкнуто. Області "люди" не відображається інформація бар підказок додавання постачальників соціальних мереж.
  0 = Політики вимкнуто. (за промовчанням) Області "люди" відображається інформація бар підказок додавання постачальників соціальних мереж.

  Примітка. Нижче наводиться інформація бар повідомлення, яке відображається в області людей, які постраждали від цієї політики (на знімок екрану для цього кроку наведено нижче).

  Підключення до соціальних мереж відображення фотографій профілю та оновлень діяльність ваших колег в Outlook. Натисніть тут, щоб додати мереж.

  The screen shot for this step

  Відобразиться повідомлення коли у вас немає будь-яких постачальників соціальних мереж, налаштований у профілі Outlook.

  • Діяльність кормів синхронізації інтервал

   Цей параметр політики контролю, як часто діяльності канал інформація синхронізується між Outlook і підключеного соціальних мереж (у хвилинах). Якщо ввімкнути цю настройку політики, ви можете вказати інтервал, у яких синхронізується інформаційної діяльності. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, діяльності інформація синхронізується з інтервалом за замовчуванням (60 хвилин).

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: ActivitySyncInterval
  Значення: Довільне ціле число від 1 до 10080.

  Примітка. Діяльність годувати синхронізації включає інформацію, що відображається на вкладці дії та на вкладці Статус оновлень в області "люди".

  • Установити інтервал синхронізації контактів Гал

   Цей параметр політики контролю, як часто Контактна інформація синхронізується між Outlook і глобальний список адрес (у хвилинах).  Якщо ввімкнути цю настройку політики, вказуємо зазначений інтервал (у хвилинах), у яких Контактна інформація синхронізується. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, контактна інформація синхронізується з інтервалом за замовчуванням (один раз кожні 4 дні або 5760 хвилин).

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: ContactSyncInterval
  Значення: Довільне ціле число від 1 до 10080.

  • Встановити інтервал синхронізації контактів мережі(недоступно в Outlk14.adm шаблоні)

   Цей параметр політики контролю, як часто Контактна інформація синхронізується між Outlook і підключеного соціальних мереж (у хвилинах).  Якщо ввімкнути цю настройку політики, вказуємо зазначений інтервал (у хвилинах), у яких Контактна інформація синхронізується. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, контактна інформація синхронізується з інтервалом за замовчуванням (один раз на день, або 1440 хвилин).

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: NetContactSyncInterval
  Значення:

  Довільне ціле число від 1 до 10080.

  • Блок мережі діяльності синхронізації

   Ця політика, встановивши дозволяє ви блокуєте синхронізації діяльності і оновлень стану між Outlook і соціальних мереж. Якщо ввімкнути цю настройку політики, соціальної мережі діяльності синхронізації блокується. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, соціальної мережі діяльності синхронізації допускається.

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: DisableActivityDownload
  Значення:
  1 = Політику ввімкнуто. Outlook Social Connector чи не синхронізувати діяльності і оновлень стану з соціальних мереж.
  0 = Політики вимкнуто. (за промовчанням) Outlook Social Connector синхронізація діяльності і оновлень стану з соціальних мереж.

  Примітка. Діяльність годувати синхронізації включає інформацію, що відображається на вкладку дії та вкладку Оновлення стану в області "люди".

  Нижченаведений рисунок відображає очікуваних результатів в області "люди" при DisableActivityDownload = 1.

  The screen shot for this step

  • Блок соціальна мережа контактів синхронізації

   Ця політика, встановивши дозволяє ви блокуєте синхронізації контактів між Outlook і соціальних мереж.  Якщо ввімкнути цю настройку політики, соціальна мережа контактів синхронізації блокується. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, соціальна мережа контактів синхронізації допускається.

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: DisableContactDownload
  Значення:
  1 = Політику ввімкнуто. Outlook Social Connector не синхронізувати контакти з постачальника соціальних мереж.
  0 = Політики вимкнуто. (за промовчанням) Outlook Social Connector синхронізації контактів із постачальника соціальних мереж.

  Соціальна мережа синхронізує мережі інформації контактів з Outlook, Мережа контактів зберігаються в папці локальних контактів у поштовій скриньці. На рисунку нижче показано папки Контакти LinkedIn, яка була створена за замовчуванням синхронізацію з рахунку LinkedIn.

  The screen shot for this step

  Ця папка не створюється, якщо DisableContactDownload= 1.

  Примітка. Діяльність синхронізацію з соціальної мережі все одно виникає при DisableContactDownload= 1. Це проявляється в наступному малюнку.

  The screen shot for this step

  У цьому випадку контактів фото не відображується в області "люди" тому що фото недоступна, коли місцеві контакти папки немає в поштовій скриньці.

  • Блок синхронізації глобального адресного списку

   Ця настройка політики дає змогу заблокувати синхронізації контактів між Outlook і глобальний список адрес (GAL). Якщо ввімкнути цю настройку політики, Гал синхронізації контактів заблоковано. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, допускається Гал синхронізації контактів.

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: DisableContactGALSync
  Значення:
  1 = Політику ввімкнуто. На OSC чи не синхронізації Active Directory інформації з контактами (з GAL) зберігаються у папці Контакти.
  0 = Політики вимкнуто. (за промовчанням) На OSC Синхронізація відомостей Active Directory з контактами (з GAL), збережені в папці Контакти.

  Примітка. Контактний пункт інспектор дисплеїв кнопку оновити навіть тоді, коли DisableContactGALSync= 1. Натисніть кнопку оновлення в контактний пункт змусити синхронізації Active Directory інформації з місцевих контактів елемента (на знімок екрану для цього кроку перелічені нижче).

  The screen shot for this step

  • Запобігання підключення до соціальної мережі

   Ця настройка політики дає змогу запобігти соціальна мережа підключення в Outlook Social Connector. Якщо ввімкнути цю настройку політики, неможливо настроїти соціальна мережа облікових записів за допомогою Outlook Social Connector і наявних облікових записів соціальних мереж вимикаються. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, підключення до соціальної мережі дозволено.

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: DisableSocialNetworkConnectivity
  Значення:
  1 = політику ввімкнуто. Outlook Social Connector не відображає будь-які провайдерів у діалоговому вікні Соціальні мережі облікових записів .
  0 = політики вимкнуто. (за промовчанням) Outlook Social Connector відображає всім установленим провайдерів на соціальні мережі діалогове вікно Облікові записи .

  Примітка. Якщо ця функція ввімкнута, Гал синхронізації контактів все одно виникає, коли DisableSocialNetworkConnectivity= 1.

  Нижче рисунку відображено діалогове вікно Соціальні мережі облікові записи коробка, коли DisableSocialNetworkConnectivity= 1.

  The screen shot for this step

  • Подробиці з Active Directory не завантаження(не доступні в шаблонах Outlk14.adm і Outlk15.admx)

   Цю політику настроювання елементів керування чи контактної інформації про користувачів завантажуються зі служби Active Directory. Якщо ввімкнути цю настройку політики, контактну інформацію (фото заголовок та компанія) не буде завантажено. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, контактні дані викачуються і відображається в області "люди".

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: DownloadDetailsFromAD
  Значення:
  0 = політику ввімкнуто. Інформацію, що відображається в області "люди" залежить від вихідного розташування для контактної інформації. Якщо інформація доступна тільки в Active Directory, інформація не відображається в області "люди".
  1 = політики вимкнуто. (за промовчанням) OSC відображає фотографії, назва та відомості про компанію, коли вони доступні, в області "люди".

  Примітка. Коли DownloadDetailsFromAD= 0, інформацію, що відображається в області "люди" залежить від того, чи використовується кешований або онлайн режимі профілю а також розташування контактну інформацію.

  • Режим кешування

   Коли ви перебуваєте в режим кешування і DownloadDetailsFromAD= 0, ви побачите контактні дані (фото, назву компанії або назву), якщо він приходить з таких джерел:
   • Автономна адресна книга (OAB)
   • Папки «Контакти» у вашій поштовій скриньці
   • Мережі контактні

  Якщо контактні дані зберігаються лише у службі Active Directory, наприклад фотографію області "люди" не відображає деталі. Це можна побачити на рисунку нижче, де контакта фото доступний лише у Active Directory, але їх назва компанії (Wingtiptoys) і заголовок (тестер) вільних від до автономної адресної книги.

  The screen shot for this step

  • Режимі реального часу

  Коли ви перебуваєте в режимі реального часу і DownloadDetailsFromAD = 0, ви побачите контактні дані (фото, назву компанії або назву), якщо він приходить з таких джерел:

   • Папки «Контакти» у вашій поштовій скриньці
   • Мережі контактні

  Якщо контактні дані зберігаються лише у службі Active Directory, області "люди" не відображає контактними даними. Це можна побачити на рисунку нижче, де перший контакт фото, назва компанії та назви не відображаються.

  The screen shot for this step

  У цьому ж фігурою другий Контакт подробиці доступні у локальній папці Контакти, тому вони відображаються в області "люди". Джерел з контактними підтверджується, якщо ви помістіть вказівник миші над контакт фото (на знімок екрану для цього кроку наведено нижче).


  • Не дозволяють діяльності на вимогу синхронізації

   Ця настройка політики дає змогу запобігти на вимогу синхронізації діяльності даними між Outlook і соціальних мереж. Якщо ввімкнути цю настройку політики, на вимогу синхронізації блокується. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, дозволяється за запитом синхронізації.

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: OnDemandActivitySync
  Значення:
  0 = політику ввімкнуто. На OSC чи не виконання на вимогу витягнення інформації контактів діяльності, коли контакт, вибрану в області "люди".
  1 = політики вимкнуто. (за промовчанням) На OSC виконує на вимогу витягнення інформації контактів діяльності, коли контакт, вибрану в області "люди".

  Примітка. Діяльність на вимогу витягнення шляхом з OSC застосовується лише до соціальних мереж провайдерів, які підтримують можливість dynamicActivitiesLookup . Зверніться до виробника програми постачальника соціальних мереж, щоб визначити, чи підтримує він dynamicActivitiesLookup спроможності. Динамічна діяльності підстановки робить впевнений, що ви завжди Дізнавайтеся про останні дії для контактів в області "люди", але це збільшить кількість дзвінків від постачальника до соціальної мережі.

  • Блокувати постачальників певних соціальних мереж

   Цей параметр політики дозволяє вказати список постачальників соціальних мереж, які ніколи не буде бути завантажені Outlook Social Connector. Якщо ввімкнути цю настройку політики, додані до списку постачальників соціальних мереж буде ніколи не завантажений, Outlook Social Connector. Цей список є з комою () з комами. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, Outlook Social Connector можна завантажити будь-який інстальовано постачальник.

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  Рядок: DisabledProvidersList
  Значення: Комою з комами список інстальованих постачальників (поточний список постачальників послуг, ви можете вказати подані нижче. Будь ласка, дивіться постачальника постачальника соціальних роз'єм якщо вона не входить в список нижче.)

  SharePoint: OscAddin.SharePointProvider
  LinkedIn: LinkedInSocialConnector.LinkedInSocialProvider
  MySpace: MySpace.OSC
  Windows Live Messenger: OscAddin.WindowsLiveProvider
  Facebook:OscAddin.FacebookProvider

  Примітки

  Якщо значення рядка DisabledProvidersList існує, але порожній, всіх встановлених постачальників відображаються на OSC.

  Постачальник SharePoint для на OSC недоступна, в Outlook 2003 або у програмі Outlook 2007.

  • Перелік постачальників соціальних мереж для завантаження

   Цей параметр визначає перелік постачальників соціальних мереж, що використовуються Outlook Social Connector. Якщо ввімкнути цю настройку політики, може ввести список постачальник ідентифікатори ProgID для соціальних мереж провайдерів, які вантажаться Outlook Social Connector. Цей список є комою. Якщо ввімкнути цю настройку політики, тільки постачальників соціальних мереж, які є в цьому списку вантажаться Outlook Social Connector. Не інших постачальників соціальних мереж будуть завантажені. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, Outlook Social Connector можна завантажувати будь-які встановлені постачальника, за винятком тих, що вказані під DisabledProvidersList.

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру (Зауважте, що існують два значення):

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: ProviderSecurityMode
  Значення:
  1 = Політику ввімкнуто. На OSC тільки завантажує список постачальників послуг, зазначених у TrustedProvidersList Рядкове значення (див. нижче).
  0 = Політики вимкнуто. (за промовчанням) На OSC завантажує всі встановлені провайдерів, за винятком тих, що перераховані в DisabledProvidersList Рядкове значення

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  Рядок: TrustedProvidersList
  Значення: комою списку наразі інстальовані постачальниками (поточний список постачальників послуг, ви можете вказати подані нижче. Будь ласка, дивіться постачальника постачальника соціальних роз'єм якщо вона не входить в список нижче.)

  SharePoint:

  OscAddin.SharePointProvider
  LinkedIn: LinkedInSocialConnector.LinkedInSocialProvider
  MySpace: MySpace.OSC
  Windows Live Messenger: OscAddin.WindowsLiveProvider
  Facebook:OscAddin.FacebookProvider

  Примітки

  Переконайтеся, що ви встановите ProviderSecurityMode= 1, якщо ви хочете OSC тільки завантажити провайдерів вказаний під TrustedProvidersList.

  Постачальник SharePoint для на OSC недоступна, в Outlook 2003 або у програмі Outlook 2007.

  • Не відображати дотику(недоступно в Outlk14.adm і Outlk15.admx шаблонів)

   Цей параметр політики контролює процес показу фотографій в області "люди". Якщо ввімкнути цю настройку політики, фотографії не відображаються в області "люди". Якщо ви використовуєте Outlook 2010, ця політика також впливає на відображення фотографії в заголовку повідомлення електронної пошти та картки контактів Outlook. Контактна фотографій в області "люди" можуть надходити з Active Directory або до елементів у папці Контакти. Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, фотографії відображаються в області "люди", якщо доступний для контакту.

   Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\14.0\Common
  DWORD: TurnOffPhotograph
  Значення:
  1 = політику ввімкнуто. Фотографії не відображаються в області "люди". Якщо ви використовуєте Outlook 2010, вони також не відображаються в заголовку повідомлення електронної пошти та картки контактів Outlook
  0 = (за замовчуванням) політики вимкнуто. Outlook Social Connector відображає фотографії в області "люди".

  Примітка. Звертайте увагу на ключових шлях до реєстру для цієї політики. Це в єдиний параметр політики для OSC за шляхом \Office\14.0. Хоча цей шлях політики під ключ \14.0 , він працює для Outlook 2003, Outlook 2007 і Outlook 2010.

  За промовчанням у програмі Outlook 2010 коли розпався області "люди", заголовку повідомлення відображаються дотику, коли вони доступні (на знімок екрану для цього кроку перелічені нижче).

  The screen shot for this step

  Та, за промовчанням у програмі Outlook 2010, якщо розгорнуте області "люди", контактні фото відображається тільки в області "люди", (на знімок екрану для цього кроку наведено нижче).

  The screen shot for this step

  Коли TurnOffPhotograph= 1, контакт не відображаються фотографій, як це показано на рисунках нижче.

  The screen shot for this step when the People Pane is collapsed

  The screen shot for this step when the People Pane is expanded

  Коли TurnOffPhotograph= 1, контакт фотографії також не відображаються у картці контакту Outlook 2010 або в діалоговому вікні адресна книга Outlook 2010, як показано на рисунках нижче. Майте на увазі, що Outlook 2003 та Outlook 2007 не мають візитної картки такі як той, який буде показано нижче, і ці версії Outlook також не відображати фотографії у діалоговому вікні адресна книга.

  The screen shot for a contact card

  The screen shot in the Address Book dialog box for this step

  • Максимальна кількість елементів, що відображається в області "люди"(недоступно в Outlk14.adm і Outlk15.admx шаблонів)

  Ця політика керує максимальну кількість елементів, що відображається в області "люди". Номер за умовчанням є 100 пунктів.

  Якщо цю політику ввімкнуто, можна вказати інше значення для максимально припустимої кількості елементів, що відображається в області "люди". Якщо вимкнуто або не ввімкнути цей параметр політики, 100 пунктів, значення за промовчанням використовується Outlook Social Connector.

  Цей параметр політики контролюються такі відомості реєстру:

  Ключ: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\SocialConnector
  DWORD: MaxWDSSearchResults
  Значення:

Властивості

Номер статті: 2020103 - Востаннє переглянуто: 3 вересня 2013 р. - Редакція: 2.0
Ключові слова: 
kbmt KB2020103 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2020103

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com