Konfigurowanie przekierowania nagrywania dźwięku w systemie Windows 7

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2020918 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Windows 7 i Windows Server 2008 R2 umożliwiają przekierowywanie audio urządzenia rejestrującego w sesji pulpitu zdalnego przy użyciu usługi Podłączanie pulpitu zdalnego.

Poniżej opisano konfigurację dla systemu Windows Server 2008 R2: http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd759231.aspx

Ta sama konfiguracja może być przydatnie w scenariuszu VDI podłączenia do wirtualnego pulpitu systemu Windows 7

Inne następnie do systemu Windows Server 2008, Windows 7 zasady Przekierowanie nagrywania dźwięku Zezwalaj nie musi być włączony, aby umożliwić przekierowanie nagrywania dźwięku. Jednakże w przypadku konfigurowania zasad na wyłączone, przekierowanie nagrywania dźwięku nie jest dostępna

Przyczyna

Następujący klucz rejestru można również wyłączyć funkcję Przekierowanie nagrywania dźwięku:

HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\WinStations\RDP-Tcp

fDisableAudioCapture REG_DWORD 0 | 1

Zasady lub klucza rejestru na komputerze systemu Windows 7 pulpitu zdalnego są skonfigurowane do wyłączania, przekierowanie nagrywania dźwięku nie jest dostępna.

W systemie Windows 7 Enterprise Edition powyżej klucz rejestru jest 1 domyślnie, dlatego przekierowanie nagrywania dźwięku nie jest dostępna.

Rozwiązanie

W takim przypadku nie będzie pomoc do konfigurowania zasad na włączone, ale zamiast tego należy skonfigurować klucz rejestru na 0

Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2020918 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2020918 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2020918

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com