Obsługa serwera integracji Opalis w środowiskach wirtualizacji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Zamknij Zamknij
Numer ID artykułu: 2023123 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Opalis Integration Server jest obsługiwany w środowisku wizualizacji sprzętowej, pod warunkiem, że zostaną spełnione określone warunki.  Problemy podejrzenia wirtualizacji ogólnie lub wykonania określonego dostawcy sprzętu wirtualnego, inne niż firmy Microsoft jako Przyczyna lub czynnikiem wpływającym na wzrost, może być wymagany przy pomocy technicznej firmy Microsoft do odtworzenia problemu poza środowiska wirtualne lub zaangażowania zastosowanie umowy pomocy technicznej z tym dostawcą utrzymanie supportability dostawcy wirtualizacji.

Więcej informacji

Kluczowe znaczenie dla aplikacje, które są dużym obciążeniu i wysokiej przepustowości, takich jak Opalis Integration Server jest, że udostępnianie zasobów między wiele systemów w zwirtualizowanych środowiskach może spowodować degradations wydajności poza o normalnej pracy Parametry oprogramowania.  Ponadto akcje harmonogramu na podstawie mogą mieć porost wpływ jej ponownego systemu częste zegara zsynchronizowania występujący w środowisku wirtualnym.  Firma Microsoft obsługuje uruchomiony serwer integracji Opalis systemach zwirtualizowanych, pod warunkiem że spełniony jest następujące:

  • Procesor fizyczny, który spełnia minimalne wymagania systemowe, jak podano w dokumentacji Opalis Integration Server jest przydzielane Opalis Integration Server.
  • Pamięć, która spełnia wymagania minimalne systemy opisane w dokumentacji Opalis Integration Server znajduje się na Opalis Integration Server.
  • Opalis Integration Server całego dysku lub macierzy dyskowej jest przydzielane z podobnej wielkości określone minimalne wymagania systemowe opisane w dokumentacji Opalis Integration Server.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2023123 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Opalis Integration Server
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2023123 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2023123

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com