Chybová zpráva při pokusu o spuštění serveru Exchange Management Shell (EMS) nebo Exchange Management Console (EMC): "HTTP serveru chybový stav (500)"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2027063 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o spuštění serveru Exchange Management Shell (EMS) nebo Exchange Management Console (EMC) v počítači se systémem Microsoft Exchange Server do roku 2010, zobrazí se následující chybová zpráva:

Připojování ke vzdálenému serveru se nezdařilo s následující chybová zpráva: The WinRM klient obdržel chybový stav serveru HTTP (500), ale vzdálená služba neobsahuje žádné jiné informace o příčině selhání. Další informace naleznete v tématu nápovědy about_Remote_Troubleshooting. Byl spuštěn příkaz 'Discover-ExchangeServer - UseWIA $true - SuppressError $skutečné".

Navíc může zobrazit následující upozornění událostí v protokolu systému:

Zdroj: Microsoft-Windows-WinRM
ID události: 10113
Úroveň: upozornění
Popis: zpracování požadavku se nezdařilo, protože Služba WinRM nelze načíst zdroj dat nebo událost: DLL="%ExchangeInstallPath%Bin\Microsoft.Exchange.AuthorizationPlugin.dll"

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud je splněna jedna z následujících podmínek:

  • Proměnná ExchangeInstallPath chybí.
  • Cestu k virtuálnímu adresáři PowerShell byl změněn.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:

  • Ujistěte se, zda je správně nastaven na hodnotu ExchangeInstallPath. Chcete-li to provést, otevřete ovládací panel systém , klepněte na tlačítko Upřesnit nastavení systémua na kartě Upřesnit klepněte na tlačítko proměnné prostředí . Vyhledejte v seznamu systémové proměnné proměnnou ExchangeInstallPath . Odpovídající hodnota této proměnné by měly být C:\Program files\microsoft\exchange server\v14\.
  • Správce služby IIS, vyhledejte položku pro virtuální adresář PowerShell pod Výchozí webový server. Zkontrolujte, zda se položka odkazuje na složku \Program Files\Microsoft\Exchange Server\v14\ClientAccess\PowerShell.

Vlastnosti

ID článku: 2027063 - Poslední aktualizace: 17. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbmt KB2027063 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2027063

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com