12 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2028381 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

ÚVOD

12 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici. Tento článek popisuje opravy hotfix a aktualizace, které jsou zahrnuty v této kumulativní aktualizaci. Tato kumulativní aktualizace je k dispozici pro všechny jazyky, které jsou podporovány v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Další informace

Vytvořit názvy souboru a číslo této kumulativní aktualizace

Číslo sestavení balíčků kumulativních aktualizací pro server Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikace Microsoft Office Outlook a pro směrovač e-mailů aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 je 4.0.7333.2861.

Názvy souborů pro 32bitové verze balíčků kumulativních aktualizací jsou následující:
 • CRMv4.0-KB2028381-i386-Server-LangID exe
 • CRMv4.0-KB2028381-i386-klient LangID exe
 • CRMv4.0-KB2028381-i386-směrovače LangID exe
 • CRMv4.0-KB2028381-i386-DMClient-LangID exe
 • CRMv4.0-KB2028381-i386-SRS-LangID exe
 • CRMv4.0-KB2028381-i386-MUI-LangID exe
Názvy souborů pro 64bitové verze balíčků kumulativních aktualizací pro server Microsoft Dynamics CRM 4.0 a směrovač e-mailů aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 jsou následující:
 • CRMv4.0-KB2028381-amd64-Server-LangID exe
 • CRMv4.0-KB2028381-amd64-směrovače LangID exe
 • CRMv4.0-KB2028381-amd64-SRS-LangID exe
 • CRMv4.0-KB2028381-amd64-MUI-LangID exe

Informace o kumulativní aktualizaciNásledující soubor je k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:

Stáhněte balíček 2028381. Datum vydání: 29. července 2010

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft klepnutím na následující číslo článku:

119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online

Microsoft naskenované tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici ke dni tohoto souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Informace o instalaci

Tato kumulativní aktualizace nainstalujte v počítačích používajících součásti serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo Microsoft Dynamics CRM pro komponenty aplikace Microsoft Office Outlook. Pokud není nainstalován Instalační služba Microsoft Windows Installer (MSI) 4.5, je nutné připojení k Internetu nainstalovat 12 kumulativní aktualizaci v aplikaci Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook, protože musí stáhnout MSI 4.5. Je nutné restartování počítače se systémem Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook, po instalaci aktualizace kumulativní 12.

Poznámky
 • Kumulativní aktualizace 12 nainstaluje Microsoft zprávu Viewer 2008 Redistributable Package.
 • Kumulativní aktualizace 12 nainstaluje Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package.
Jazyková sada Microsoft Dynamics CRM 4.0 je nutné nainstalovat před instalací 12 kumulativní aktualizace pro sadu Multilingual User Interface (MUI). Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Navštivte následující web společnosti Microsoft:
  Sady Microsoft Dynamics CRM 4.0
 2. Vyberte požadovaný jazyk v Změnit jazyk rozevírací seznam.
 3. Klepněte na tlačítko Změnit Stažení jazykové sady.
Poznámka: Pokud jste nainstalovali tuto jazykovou sadu dříve, musí zrušení jazykové sady a potom reprovision language pack po instalaci 12 kumulativní aktualizace pro rozhraní MUI. Při zprovozněte language pack službu všem uživatelům aplikace Microsoft Dynamics CRM pomocí jazyka bude jejich jazykové nastavení vrátíte zpět na základní jazyk. Reprovision jazykové sady nastavení jazyka uživatele neaktualizuje. Je nutné obnovit nastavení jazyka v osobní možnosti.

Po instalaci této kumulativní aktualizace odstraníte dočasné soubory v aplikaci Windows Internet Explorer. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Spusťte aplikaci Internet Explorer.
 2. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnosti sítě Internet.
 3. Verze aplikace Internet Explorer používáte, použijte jednu z následujících metod:
  • V aplikaci Windows Internet Explorer 7 klepněte na tlačítko Odstranit v Historie procházení oblast, klepněte na tlačítko Odstranit soubory Dočasné soubory Internetu oblast a poté klepněte na Ano.
  • V aplikaci Microsoft Internet Explorer 6 Odstranit soubory v Dočasné soubory Internetu oblast a poté klepněte na OK.
Některé aplikace Microsoft Dynamics CRM pro soubory aplikace Microsoft Office Outlook umístění instalace je změněn z cestovní profil do místního profilu.

Zmenšení velikosti cestovního profilu nebo pokud dochází k dlouhé časy pro přihlášení, odeberte zbývající soubory. Chcete-li to provést, postupujte v následujícím článku znalostní báze Knowledge Base (KB):

Dlouhé časy přihlášení při otevření aplikace Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook

Požadavky

Musíte mít aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 po instalaci této kumulativní aktualizace použít. Kumulativní aktualizace 7 je předpokladem pro aplikace Microsoft Office Outlook a správce serveru Microsoft Dynamics CRM Data Migration aplikace Microsoft Dynamics CRM.

Další informace o kumulativní aktualizaci klepněte na následující číslo článku:

971782Je k dispozici kumulativní aktualizace 7 pro Microsoft Dynamics CRM 4.0

Kumulativní aktualizace 1 kumulativní aktualizace 2, kumulativní aktualizace 3, 4 kumulativní aktualizace, 5 kumulativní aktualizace, Update Rollup 6, kumulativní aktualizace 7, 8 kumulativní aktualizace, 9 kumulativní aktualizace, aktualizace kumulativní 10 a 11 kumulativní aktualizace nejsou předpoklady pro části server Microsoft Dynamics CRM.

Dále musí být Microsoft.NET Framework 3.5 Service Pack 1 nainstalována 12 kumulativní aktualizace použít. Získat společnosti.NET Framework 3.5, navštivte následující web společnosti Microsoft: Microsoft.NET Framework 3.5 Service Pack 1

Požadavek na restartování

Pokud se zobrazí výzva, restartujte počítač po instalaci aktualizace kumulativní 12.

Další informace o terminologii aktualizace softwaru získáte klepnutím na následující číslo článku:

824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Další informace o aplikaci Microsoft Business Solutions CRM software aktualizace a opravy hotfix balíček terminologie klepnutím na následující číslo článku:

887283 Standardy balíčků oprav hotfix aplikace Microsoft Business Solutions CRM software a aktualizace

Informace o odinstalaciOdinstalovat 12 kumulativní aktualizace na serveru Microsoft Dynamics CRM. Přesto byste měli zálohovat databáze před odinstalací aktualizace kumulativní 12.

Nejnovější aktualizace nápovědy aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0Kromě funkčních vylepšení a opravy v této kumulativní aktualizaci samostatné aktualizace do systému nápovědy aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 je také k dispozici ve všech podporovaných jazycích. Doporučujeme nainstalovat nejnovější aktualizace nápovědy aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Poznámky o exportu a importu vlastních nastaveníÚpravy můžete exportovat ze serveru se systémem Microsoft Dynamics CRM 4.0 a má kumulativní aktualizace 2, kumulativní aktualizace 3, 4 kumulativní aktualizace, 5 kumulativní aktualizace, Update Rollup 6, kumulativní aktualizace 7, 8 kumulativní aktualizace, 9 kumulativní aktualizace, aktualizace kumulativní 10 nebo 11 kumulativní aktualizace nainstalována, a tato nastavení pak můžete importovat do serveru, který má 12 kumulativní aktualizace nainstalována. Úpravy můžete také exportovat ze serveru se systémem Microsoft Dynamics CRM 4.0 a má 12 kumulativní aktualizace nainstalována, a tyto úpravy můžete importovat do serveru, který má kumulativní aktualizace 2, kumulativní aktualizace 3, 4 kumulativní aktualizace, 5 kumulativní aktualizace, Update Rollup 6, kumulativní aktualizace 7, 8 kumulativní aktualizace, aktualizace kumulativní 9, 10 kumulativní aktualizace nebo 11 kumulativní aktualizace nainstalována.

Úpravy při exportu ze serveru, na kterém je spuštěn server Microsoft Dynamics CRM 4.0, nelze importovat na server Microsoft Dynamics CRM 4.0 v následujících scénářích:

 • Server Microsoft Dynamics CRM 4.0, který použít vlastní nastavení exportu má nainstalovány žádné aktualizace, nebo pouze má kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován. Server, který slouží k importu vlastních nastavení však má pouze 12 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován.
 • Server Microsoft Dynamics CRM 4.0, které umožňují vlastní nastavení exportu má pouze 12 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován. Server, který slouží k importu vlastních nastavení má nainstalovány žádné aktualizace nebo pouze instalaci kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Problémech vyřešených v 12 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0Kumulativní kumulativní aktualizaci, která zahrnuje opravy problémů, které jsou popsány v kumulativní aktualizaci 1, v kumulativní aktualizaci 2, v kumulativní aktualizaci 3, 4 kumulativní aktualizaci, 5 kumulativní aktualizace, v Update Rollup 6, 7 kumulativní aktualizace, 8 kumulativní aktualizace, 9 kumulativní aktualizace, 10 kumulativní aktualizace a 11 kumulativní aktualizace je kumulativní aktualizace 12.

Další informace o kumulativní aktualizaci 1 a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

952858 Kumulativní aktualizace 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Další informace o kumulativní aktualizaci 2 a o problémech, které se převádí klepnutím na následující číslo článku:

959419 Je k dispozici kumulativní aktualizace 2 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Další informace o kumulativní aktualizaci 3 a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

961768 Kumulativní aktualizace 3 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o 4 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

968176 4 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o 5 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

970141 5 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o Update Rollup 6 a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

970148 6 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o kumulativní aktualizaci 7 a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

971782 Je k dispozici kumulativní aktualizace 7 pro Microsoft Dynamics CRM 4.0

Další informace o 8 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

975995 8 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o 9 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

977650 9 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o 10 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

979347 10 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o 11 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:

981328 11 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Opravy hotfix a aktualizace, které je nutné povolit nebo konfigurovat ručně

Aktualizace kumulativní 12 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahuje následující opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně. Můžete povolit nebo konfigurovat tyto opravy hotfix a aktualizace na serveru se systémem Microsoft Dynamics CRM 4.0 postupujte podle pokynů v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base (KB).

2277590 "Odpověď na kampaň uzavřená záznam" zaškrtávací políčko zaškrtnuto ve výchozím nastavení Dynamics CRM 4.0.
2249156 Zpracování více úloh Async (hromadný E-mail) s RCSI povoleno odesílání duplicitní e-mailů.


11 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 neobsahuje opravy hotfix nebo aktualizace, které je nutné povolit nebo konfigurovat ručně.

Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 10.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 10 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 11.

 • 981053 Pracovní postup, který obsahuje krok k odeslání e-mailu může způsobit zablokování při spuštění více instancí pracovního postupu současně v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981882 Při vytvoření události kontaktu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 se nesprávně zobrazí chybová zpráva
 • 981837 Vyhledávací pole nejsou aktualizovány při spuštění procesu importu sady SDK pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM pro aktualizaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981883 Nelze přidat existující smlouvy nebo existující nabídky, které jsou ve stavu "Aktivní" vlastní entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981840 Článek znalostní báze knowledge base se používá nesprávný formát při vytvoření článku znalostní báze v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 9.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 9 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 10.

 • 948155 Datum nebo čas není převeden na čas UTC, v databázi se v některých časových pásmech v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950476 Datum nebo čas není převeden na čas UTC, v databázi se v některých časových pásmech v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958562 Výchozí přesnost peněz pole je nastavena na dvě použití korejskou nebo japonskou jazykovou v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 8.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 8 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 10.
 • 974529 Některé podřízené záznamy a související záznamy se neočekávaně zobrazí předchozího vlastníka záznamu, po novém přiřazení záznamů na jiného vlastníka záznamu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 977867 Organizace Průvodce importem trvá dlouho import organizace v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 978006 Zobrazení vyhledávání zobrazí pouze nabídkách nebo zakázek, které jsou ve stavu "Koncept" při pokusu o propojení vlastní entity u nabídky nebo smlouvy v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 978103 Po spuštění nástroje Microsoft.Crm.SE.FixMissingBulkDeleteFailureRelationship.exe v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nelze odstranit vlastní vztah n: n
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 7.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 7 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 10.
 • 975770 HTML, obsažené v použité v šabloně e-mailu pole je zobrazena jako prostý text v e-mailu
 • 976188 Nelze přiřadit role uživatele i když máte oprávnění přiřadit Role v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 976978 Chybová zpráva při pokusu o import vlastního nastavení aplikace Microsoft Dynamics CRM Online do organizace Microsoft Dynamics CRM 4.0: "soubor nelze odeslat, nebo není platný soubor vlastního nastavení
 • 979052 Chybová zpráva při spuštění sestavy obsahuje několik parametrů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0: "Má časový limit operace"
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí Update Rollup 6.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali Update Rollup 6 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 10.
 • 974584 Microsoft Dynamics CRM 4.0 nelze nasadit pomocí účtu, který nemá oprávnění místního správce na Microsoft SQL Server


  974597 Přílohy ve formátu HTM nebo html, které může obsahovat škodlivé skripty lze otevřít v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0


  974896 Růst Asyncoperation tabulek v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 velmi velké
Následující články obsahují kroky, které lze provést před instalací aktualizace kumulativní 5 Chcete-li zachovat funkci verze Microsoft Dynamics CRM 4.0.
 • 948155 Datum nebo čas není převeden na čas UTC, v databázi se v některých časových pásmech v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950476 Datum nebo čas není převeden na čas UTC, v databázi se v některých časových pásmech v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 4.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 4 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 10.
 • 959758 Nelze nakonfigurovat k schématu služby Active Directory domény a adres URL aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 nezávisle pro externí uživatele služby Active Directory a pro interní uživatele služby Active Directory
 • 963054 Microsoft Dynamics CRM 4.0 generuje činností pro neaktivní členy marketingového seznamu a vytvořit aktivity kampaně, rychlá kampaň činnosti nebo činnosti hromadné korespondence z marketingového seznamu
 • 969946 Nástroj je k dispozici token sledování extrahovat z předmětu e-mailu a aktualizovat sloupec tokenu sledování e-mailu tabulky v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958084 Oprava hotfix je k dispozici odpovídající inteligentní funkci v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 zakázat
 • 955138 Při pokusu o přístup k některé zobrazení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 dochází pomalu nebo časové limity
 • 951909 Chybová zpráva při pokusu o import souboru vlastního nastavení na jiný server Microsoft Dynamics CRM 4.0: "předpona neplatný název"
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 3.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 3 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 10.
 • 958562 Výchozí přesnost peněz pole je nastavena na dvě použití korejskou nebo japonskou jazykovou v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 956330 Pomalý výkon a vysoké zatížení procesoru dojít při importu vlastních nastavení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 968515 Existující role vlastní zabezpečení nejsou udělena oprávnění skryté opravu hotfix 950886 v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958601 V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 poznámky budou ztraceny, pokud je zjištěn duplicitní záznam, při pokusu o uložení záznamu
 • 968672 Příjemce nezobrazí ikona sledované e-mailu aplikace Microsoft Dynamics CRM aplikace Microsoft Dynamics CRM uživatele odešle jiný uživatel aplikace Microsoft Dynamics CRM sledované e-mailové zprávy aplikace Microsoft Dynamics CRM
 • 968755 AsyncOperationBase a WorkflowLogBase tabulky růst velmi velké a použití mnoho pracovních postupů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 dojít k problémům s výkonem
 • 968793 Nelze publikovat pracovní postupy po instalaci nebo odebrání opravy hotfix produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo kumulativní aktualizace
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 2.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 2 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 10.

 • 954322 Chybová zpráva při importu do aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 upgradovaných instalacích některé úpravy: "Soubor nelze odeslat nebo Import se nezdařil"
 • 954940 Chybová zpráva při pokusu o odstranění záznamu vlastní entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0: "došlo k chybě, obraťte se na správce"
 • 955452 Při odeslání e-mailové zprávy, která používá šablonu e-mailu vykreslit data řádku kanály v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nejsou použity odřádkování
 • 955745 Chybová zpráva při pokusu o konfiguraci klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikaci Outlook: "Tato implementace není součástí systému Windows Platform FIPS ověřuje kryptografické algoritmy"
 • 956527 Klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Outlook vyžaduje tři než paměť ve verzi 4.0 jako ve verzi 3.0
 • 959248 Microsoft Dynamics CRM 4.0 zpomaluje nepřijatelné úrovní při zpracování e-mailových zpráv pomocí e-mailový směrovač Microsoft Dynamics CRM
 • 957871 Záznamy úkolu pracovního postupu rozšiřující způsobit AsyncOperationBase tabulky v databázi MSCRM růst příliš velký v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 959549 Správci mohou zobrazit neočekávaně uživatelům služby Active Directory, kteří nepatří k organizační jednotce na správce v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
Následující články znalostní báze KB Base obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 1.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 1 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není třeba ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 10.

 • 948843 Pomalý výkon může dojít při spuštění nebo upravit pracovní postupy v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950175 V aplikaci Outlook nelze očekávaným způsobem, dokud jsou načteny všechny doplňky aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950542 Synchronní moduly nereagují na události, které se spouštějí v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 953340 V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nejsou doručovány e-mailové zprávy od uživatele CRM do fronty
 • 954811 Microsoft Dynamics CRM 4.0 Deployment Manager trvá dlouho otevřete na serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0


Opravy hotfix a aktualizace, které byly vydány jako jednotlivé opravy.

12 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 neobsahuje žádné opravy hotfix nebo aktualizace vydané jako jednotlivé opravy.

Problémy, které nebyly dříve dokumentovány v článku znalostní báze12 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 tato aktualizace řeší následující problémy, které nebyly dříve dokumentovány v článku znalostní báze Knowledge Base:

 • Průvodce nasazením pravidel nyní podporuje Microsoft Exchange 2010.
 • Při pokusu o použití Nastavení týkající se funkce e-mailové zprávy, nastavte kampaně k propojení s e-mailovou zprávu, zobrazí se následující chybová zpráva: "došlo k chybě".
 • Předpokládá vytvoření události v aplikaci Microsoft Dynamics CRM. Při aktualizaci schůzky v klientovi Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Outlook vytvořena duplicitní událost neočekávaně v kalendáři aplikace Outlook příjemců schůzka.
 • Při úpravě atributy entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM v počítači se systémem Windows 7 nebo Windows Server 2008 spolu s Windows Internet Explorer 8 je vysoké využití procesoru.
 • Při změně vlastností sloupce v sestavě Průvodce v aplikaci Microsoft Dynamics CRM zobrazí chybová zpráva "výjimka skript" v Průvodci sestavou. K tomuto problému dochází po instalaci 8 kumulativní aktualizaci, která obsahuje opravu 10413 pro Microsoft Dynamics CRM 4.0.
 • E-mailové zprávy nejsou odebrány z fronty po stav e-mailové zprávy jsou programově dokončeno.
 • Při importu vlastního nastavení se zobrazí chybová zpráva, která označuje, že došlo k výjimce SQL. Chybová zpráva podobná následující: "výjimka: System.Data.SqlClient.SqlException: 'FilteredCampaignResponse' má méně sloupců, než byly uvedeny v seznamu sloupce."
 • Po přidání položky registru SDKSerializeSendEmailAPI z článku Microsoft knowledge base (KB) 981053, nelze odeslat e-mailové zprávy, které jsou distribuovány prostřednictvím kampaní. Další informace o opravě hotfix 981053 klepnutím na následující číslo článku:
  981053 Pravidla pracovního postupu, obsahující krok k odeslání e-mailu způsobuje zablokování při mnoho instancí pracovního postupu jsou prováděny současně v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • Při přepnutí mezi podoblastí, které byly přidány přizpůsobením mapy webu aplikace Internet Explorer 8 nebo Internet Explorer 7 dojde.
 • Při nastavení primárního klíče entity pomocí PreCreate modul plug-in, okno zjišťování duplicit vrátí chybovou zprávu "Nalezen duplicitní", pokud existuje duplicitní záznam. Chybová zpráva podobná následující:
  Chyba: Došlo k výjimce typu "System.Web.HttpUnhandledException".

  Chybová zpráva: Při provádění aktuálního webového požadavku došlo k neošetřené výjimce. Prohlédněte trasování zásobníku pro další informace o chybě a o jejím původu v kódu.

  Podrobnosti o chybě: Byla vyvolána výjimka typu "System.Web.HttpUnhandledException".
 • V aplikaci Microsoft Dynamics CRM dissapear události z kalendáře aplikace Outlook v klientovi Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Outlook uživatele jsou sledována po události.
 • Standardně Odpověď na kampaň uzavřená záznamu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je zaškrtnuto políčko. Po instalaci kumulativní aktualizace 12,Toto políčko zaškrtnuto není ve výchozím nastavení.
 • Funkce Rychlé hledání se pomalu provádět hledání, protože spuštění dotazu dvakrát.
 • Při zobrazení souvisejících dat v aplikaci Microsoft CRM Mobile data se nezobrazí, pokud data obsahují více než 30 znaků.
 • Sestavy opomíjených klientů zobrazuje účty, které mají posledních aktivit.
 • Při úpravách záznamů duplicitní pravidlo obsahuje podmínku vyhledávání nejsou zobrazeny duplicitní záznamy.
 • Microsoft Dynamics CRM je nyní aktualizován a být kompatibilní s aktualizací popsanou v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base (KB): 981793 2010 mohou kumulativní aktualizace časových pásem pro operační systémy Windows
 • Vlastní nastavení polí adresy na zájemce entity na hodnotu, která je větší než délka výchozí délka se předpokládá. Při uložení záznamu se zobrazí chybová zpráva podobná následující:
  Chyba: Byla vyvolána výjimka cíl vyvolání.

  Chybová zpráva: Byla vyvolána výjimka cíl vyvolání.

  Zdrojový soubor: Není k dispozici.

  Číslo řádku: Není k dispozici.

  Adresa URL požadavku: ADRESA URL

  Informace trasování zásobníku: [SqlException: řetězec nebo binární data by byla zkrácena.Příkaz byl ukončen.
 • Po odeslání e-mailové zprávy do fronty v aplikaci Microsoft Dynamics CRM pomocí protokolu POP3 spolu s formát textu a "Unicode (UTF-8)" kódování MIME formát, který používá "Žádná" kódování textu obsahu e-mailové aktivity nejsou čitelné ve frontě v aplikaci Microsoft Dynamics CRM.
 • Při spuštění sestavy, která je vytvořena pomocí Průvodce sestavou, zobrazí se následující chybová zpráva: "Provedení dotazu se nezdařilo pro sadu dat DSMain."
 • Při instalaci klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Outlook a Microsoft Office 2010 v počítači a potom použít 11 kumulativní aktualizace, zjistíte, že ISV tlačítka a nabídky se nezobrazují na pásu karet Office.
 • Po selhání synchronizace CRM při použití Česká verze klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Outlook ke zhroucení aplikace.


Důležité informace

64bitové verze Office 2010 nebudou podporovány v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Microsoft CRM E-mail Router Service s 8 kumulativní aktualizace nainstalována, podporuje Microsoft Exchange 2010. Avšak z důvodu problému s programovací rozhraní MAPI (Messaging Application) Průvodce nasazením pravidel nepodporuje Microsoft Exchange 2010. Tento problém bude vyřešen v budoucí aktualizaci Microsoft Exchange 2010.

Aplikace Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook automatické aktualizace ID a ID propojeníDalší informace o použití funkce Automatické aktualizace navštivte následující weby společnosti Microsoft:

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Arabština194246 & clcid = 0x4010054D718-13A2-4225-9818-A6B0093C62BF
Čínština (zjednodušená)194246 & clcid = 0x804DCECB709-2CF5-4447-8041-6364C2110B12
Čínština (Hongkong)194246 & clcid = 0xc04D0C4D0FC-F3C4-415F-AA6E-E2F5FCB598AC
Čínština (tradiční)194246 & clcid = 0x4044F1D3157-048C-4A27-A80A-8C3B137670BC
Čeština194246 & clcid = 0x4053E810202-A9E8-49F3-9DB0-A75AEEB5E245
Dánština194246 & clcid = 0x4064CD695D8-B9B3-42F4-87D4-C7B211377F71
Holandština194246 & clcid = 0x413713F8F44-6E4B-4D23-85E2-FC6B8DC603A1
Angličtina194246 & clcid = 0x40999DA550E-457E-4339-A520-414AC14AE82C
Dokončit194246 & clcid = 0x40bC4C9862F-9E73-4E72-80D3-5E43888D24C2
Francouzština194246 & clcid = 0x40c1C973A6B-FC48-4E95-A17C-37021D6BDC3A
Němčina194246 & clcid = 0x40734AAF695-42A0-4DD7-829B-CBE59486860B
Řečtina194246 & clcid = 0x408A802AE09-B6C6-4172-9E0E-736EB25CD808
Hebrejština194246 & clcid = 0x40d81101CE4-6F5E-4F8C-9586-DEB9E05E9BEF
Maďarština194246 & clcid = 0x40e45FE9EAF-26D3-4AB2-A1CA-8397ADD583EB
Italské194246 & clcid = 0x410DED0A143-5356-4BFA-8DF7-BA721B4D9E2D
Japonština194246 & clcid = 0x411750F64DC-1D27-4236-A579-10FB2CF4A4E1
Korejština194246 & clcid = 0x412FA3EA053-3A5F-47AB-8EE7-FB7AD06E5E52
Norština194246 & clcid = 0x414C49B3315-6566-4EF0-A68C-50C96D2CEC31
Polština194246 & clcid = 0x415EC7DDCFC-DFF2-4FFF-B75E-352A011A7CE9
Portugalština (Brazílie)194246 & clcid = 0x4168159EE7E-1558-4430-9D70-6C7390D42B95
Portugalština (Portugalsko)194246 & clcid = 0x816A65CE64C-E5F4-44A2-BB52-11A45BA05985
Rusko194246 & clcid = 0x419976F00D0-B34A-4855-9A63-AB0EBDB6CD2C
Španělština194246 & clcid = 0x40a27CF4E21-38D2-4C52-AE9E-5B57E5DAFFC0
Švédština194246 & clcid = 0x41d603D5F08-2007-44C5-BF55-0FF93F47A67B
Turečtina194246 & clcid = 0x41f47D59276-2C0D-46F8-B778-4AAD1DF35445


Informace o souboru

Klepnutím sem můžete zobrazit nebo skrýt informace o souboru

Vlastnosti

ID článku: 2028381 - Poslední aktualizace: 14. listopadu 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmbsmigrate kbsurveynew kberrmsg kbqfe kbexpertiseinter atdownload kbmt KB2028381 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2028381

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com