מידע אודות התקנות 'לחץ והפעל' של Office ואודות יישומים קשורים נגד תוכנות זדוניות

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2028653 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

עבור Microsoft Office 2010, מציעה Microsoft דרך חדשה להורדה ולהתקנה של מוצרי Office 2010 שלה. טכנולוגיה זו נקראת 'לחץ והפעל', ומאמר זה דן ב'לחץ והפעל' ובאופן שבו טכנולוגיה זו משתלבת עם יישומים מסוימים נגד תוכנות זדוניות.

מידע נוסף

מה זה 'לחץ והפעל'?

'לחץ והפעל' היא דרך חדשה לאספקה ולעדכון של Microsoft Office ללקוחות בפס רחב. 'לחץ והפעל' משתמש בטכנולוגיות הזרמה ווירטואליזציה של Microsoft.

כיצד פועל 'לחץ והפעל'?

מוצרי 'לחץ והפעל' משתמשים בהזרמה. ניתן לחשוב על זה כמו על הזרמת וידאו. ניתן לצפות בחלק הראשון של סרט וידאו לפני שסיימת להוריד את כל הקובץ. באופן דומה, באמצעות 'לחץ והפעל', תוכל להתחיל להשתמש ב-Office לפני שסיימת להוריד את החבילה המלאה או את המוצר המלא. בזמן שאתה משתמש ביישום שלך, שאר המוצר של Office ממשיך לרדת בשקט ברקע.

היבט נוסף של גירסת 'לחץ והפעל' של Office הוא האופן הייחודי שבו Office מאוחסן לאחר הורדתו אל המחשב שלך. 'לחץ והפעל' משתמש בטכנולוגיית וירטואליזציה של Microsoft כדי להכיל את Office 2010 בתוך מרחב יישום וירטואלי. "בועה" וירטואלית זו מפרידה את Office ממערכת הקבצים הרגילה ומהיישומים הרגילים בכונן הקשיח שלך. מצב זה מאפשר לגירסת 'לחץ והפעל' של Office 2010 להתקיים בו-זמנית לצד כל גירסה קיימת של Office שכבר מותקנת על המחשב שלך. קיימים יתרונות נוספים לגירסת 'לחץ והפעל' של Office. לפרטים נוספים, בקר באתר הבלוג של Microsoft שכתובתו:

http://blogs.technet.com/office2010/archive/2009/11/06/click-to-run-delivering-office-in-the-21st-century.aspx
מדוע מופיע במחשב שלי כונן Q או כונן R לאחר שימוש ב'לחץ והפעל' להתקנת Office?

כונן Q (או לעתים כונן R) מוצג כאשר משתמשים מתקינים מוצר או חבילה של Office 2010 שנפרשים באמצעות 'לחץ והפעל'. מוצרים אלה מחייבים התקנת מערכת קבצים וירטואלית על כונן לוגי, ולכן המשתמשים רואים כונן Q או כונן R.

איזה מוצרים משתמשים ב'לחץ והפעל'?

אספקה באמצעות 'לחץ והפעל' זמינה עבור Office Home & Student 2010 ועבור Office Home & Business 2010 כאשר מורידים מוצרים אלה ישירות מ-Microsoft. 'לחץ והפעל' משמש גם עבור Office Starter 2010.

'לחץ והפעל' של Office ויישומים נגד תוכנות זדוניות

תאימות 'לחץ והפעל' עם תוכנות נגד תוכנות זדוניות

המימוש של כונן Q (או כונן R במערכות מסוימות) עדיין אינו תואם לחלוטין עם חלק מהפתרונות הקיימים נגד תוכנות זדוניות. עד שספקי הפתרונות נגד תוכניות זדוניות יפיצו גירסאות של התוכנות שלהם שיהיו תואמות עם טכנולוגיית הווירטואליזציה של Microsoft, חלק מהיישומים נגד תוכנות זדוניות עשויים שלא לזהות או לנקות תוכניות זדוניות אשר חדרו את הסביבה הווירטואלית של חבילות Office 2010 שהותקנו באמצעות 'לחץ והפעל'.

האם 'לחץ והפעל' מהווה סיכון אבטחה למשתמשים שהשתמשו ב'לחץ והפעל' לקבלת Office 2010?

מימוש 'לחץ והפעל' של Microsoft Office, המבוסס על טכנולוגיית הווירטואליזציה של Microsoft, תואם את תקני האבטחה המחמירים של Microsoft. משתמשים אינם חשופים יותר מאשר אילו לא היה ברשותם מוצר 'לחץ והפעל'. 'לחץ והפעל' עבור בדיקות חדירה של גורמים חיצוניים ועמד בהצלחה בבדיקות אבטחה נרחבות.

עם זאת, משתמשים יעבדו עם תצורת כונן Q או כונן R שאינה תואמת עם חלק מהפתרונות נגד תוכנות זדוניות. לכן, תוכנה זדונית עלולה להסתתר ולא להתגלות על כונן Q או על כונן R, אולם רק אם המחשב כבר היה קורבן קודם לכן. Microsoft אינה מודעת לאירוע כלשהו לפי תרחיש זה, אך מתייחסת אליו כאל תרחיש אפשרי.

מה יכולים המשתמשים לעשות כדי להגן כנגד תוכנות זדוניות עד שספקי הפתרונות שלהם נגד תוכנות זדוניות יפיצו עדכון שיהיה תואם לטכנולוגיית הווירטואליזציה של Microsoft?

על המשתמשים להפעיל את הפתרון הקיים שלהם נגד תוכנות זדוניות. הם אינם חשופים יותר מאשר אילו לא היה מותקן אצלם מוצר 'לחץ והפעל' של Office. אם אירעו בעיות בהתקנה של Office, משתמשים יכולים לבצע תיקון של Office. תהליך זה מסיר כל תוכן שאינו של Microsoft ומשחזר את Office למצב ההתקנה המקורי. Microsoft גם ממליצה שמשתמשים ייצרו קשר עם ספקי הפתרונות שלהם נגד תוכנות זדוניות לקבלת עזרה ספציפית בנוגע לתוכנות זדוניות.

מה אם לספק הפתרון שלי נגד תוכנות זדוניות אין פתרון לזיהוי ולניקוי תוכנות זדוניות מכונן Q או מכונן R?

על ספק הפתרון נגד תוכנות זדוניות ליצור קשר עם Microsoft.

הערה זהו מאמר מסוג "פרסום מהיר" שנוצר ישירות מתוך ארגון התמיכה של Microsoft. המידע ניתן כפי שהוא (as-is) כתגובה לבעיות שעלו. בשל הדחיפות בהוצאת החומר, שגיאות טיפוגרפיות עשויות להתגלות בו, והחומר עשוי לעבור תיקון בכל שלב ללא הודעה מראש. לקבלת מידע נוסף, עיין בתנאי השימוש.

מאפיינים

Article ID: 2028653 - Last Review: יום שני 22 נובמבר 2010 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Office Starter 2010
  • Microsoft Office Home and Business 2010
  • Microsoft Office Home and Student 2010
מילות מפתח 
KB2028653

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com