Jak skonfigurować internetowe konto e-mail w programie Outlook 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2028939 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Rozwiązanie

Zobacz opis rozwiązania dla programu Outlook 2007 lub starszym

Zobacz opis rozwiązania dla programu Outlook 2013


Aby automatycznie utworzyć wiadomość e-mail w programie Outlook 2010 do pracy z konta internetowego, kliknij przycisk Napraw, to przycisk, kliknij przycisk Uruchom w oknie dialogowym Pobieranie pliku , a następnie wykonaj kroki rozwiązywania problemu to kreatora, aby skonfigurować konta.

Ważne: Jeśli konfigurujesz konto e-mail Outlook.com/Windows Live wykonaj kroki podane w metodzie skonfigurować konto e-mail Outlook.com/Windows Live zamiast.

Ważne: Jeśli używasz wolnego konto poczty internetowej lub występuje błąd " "Twój serwer IMAP chce, aby ostrzec użytkownika następujące: Pełna obsługa IMAP nie jest włączona dla tego konta " proces instalacji ręcznej i wybierz konto POP3.


Rozwiąż ten problem.
Microsoft Fix it 30016

Uwaga:Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows. Ponadto, jeśli nie masz na komputerze, którego dotyczy problem, można zapisać tę poprawkę to rozwiązanie na dysku flash lub dysku CD i uruchomić go na komputerze, którego dotyczy problem.

Klip wideo: Jak połączyć swoje osobiste konto e-mail programu Outlook

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets video1
UUID =7ef2bbef-531d-4165-809f-7b928486d318 VideoUrl =http://aka.MS/x4bb4c
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets video2


Jeśli masz problemy z używaniem poprawkę, lub jeśli chcesz skonfigurować konta Internet e-mail w zamian za pomocą programu Outlook, kliknij jedną z następujących metod:

Automatically detect and setup Internet email in Outlook 2010

Manually setup Internet email in Outlook 2010

Set up a Outlook.com/Windows Live email account

Internet Service Providers settings (for manual configuration of Outlook)

Advanced Server Setup


Need More Help?

Można także uzyskać pomoc od Społeczność firmy Microsoft społeczności online, wyszukaj więcej informacji na temat Pomoc techniczna firmy Microsoft lub Pomoc systemu Windows i sposobu, lub Dowiedz się więcej o Asystowana pomoc techniczna Opcje.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2028939 - Ostatnia weryfikacja: 12 września 2013 - Weryfikacja: 5.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2010
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbhowto kbexpertisebeginner kbvideocontent kbmt KB2028939 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2028939

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com