DHCP odsouhlasit nevytvoří není obnovení rezervace vně obory

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 203745 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Server Windows NT 4.0 DHCP můžete vytvořit rezervace je mimo rozsah oboru konkrétní ale stále v rámci podsítě. Pokud odstraňte databázi a potřebujete provést sloučit informace o zapůjčení obnovit, ztratíte rezervací, které jsou mimo oboru. Rezervace definované v rámci oborů jsou obnoveny.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Další informace

Další informace o vytvoření rezervace DHCP nebo lepší definice jaké rezervace jsou vnější obory, naleznete v následujícím článku v Knowledge Base:
196066 Omezení vytváření rezervace DHCP

Vlastnosti

ID článku: 203745 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix KB203745 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:203745

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com