FP2000: Nasıl Güvenli Yuva Katmanı'nı kullanarak kendi Web sayfaları koruma Yardımı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 205698 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Yeni bir FrontPage Web oluşturduğunuzda, Güvenli bağlantı gerekli seçeneği seçebilirsiniz. Bu seçeneği seçtiğinizde, tüm Web veya FrontPage gönderilen tüm verileri şifrelemek için Güvenli Yuva Katmanı (SSL) bağlantı noktasını kullanır. Bu geliştirme güvenli olarak adlandırılır. Ayrıca, normal, güvenli olmayan Web içinde belirli sayfalara bağlantılar için SSL bağlantı noktası'nı kullanmak isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz. Güvenli tarama denir. Bu makalede, güvenli yazma hem de güvenli tarama yüklemenin nasıl yapılacağını açıklar.

Yazma güvenli

SSL güvenli geliştirme kullanmak için aşağıdaki adımları kullanın.

Not: yer <a1>Yeni Web'in konumunu belirt</a1> kutusuna bir HTTP konumunu belirtmeniz gerekir. Bir disk konumunda (bir disk tabanlı Web oluşturduğunuz) ise, Güvenli bağlantı gerekli kutusu kullanılamaz.

Yeni bir web oluşturma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
198092FP2000: nasıl Microsoft FrontPage'de yeni Web Oluştur
  1. Dosya menüsünden Yeni ' nin üzerine gelin ve sonra Web ' i tıklatın.
  2. Yeni iletişim kutusunda, Güvenli bağlantı gerekli onay kutusunu seçin.
  3. Tamam ' ı tıklatın.
SSL istemci ve sunucu üzerinde ortak anahtar şifreleme tabanlı arasında çok güvenli (şifreli ve kimliği doğrulanmış) iletişim sağlar. Göndereni Güvenli ileti göndermek için <a0></a0>, alıcının ortak anahtarıyla iletinin şifreler ve alıcı, alıcının özel anahtarıyla iletinin şifresini çözer. Ileti, yalnızca alıcı, iletinin şifresini çözebilecekler özel anahtar olduğundan, güvenlidir.

Eşlik eden sertifika ortak anahtarının özgünlüğünü sağlamak için <a0></a0>. Makrodaki sayısal imza özeti katılımcının ortak anahtarı ile birlikte, katılımcının kolay (insan okunabilir) adının BIR sertifikadır. Sertifika, sertifika yetkilisinin özel anahtarıyla şifrelenir. Katılımcının ortak anahtarının özgünlüğünü denetlemek için <a0></a0>, herkes o katılımcının kolay adı ve ortak anahtar özeti hesaplamak ve ortak anahtar sertifika yetkilisinin kullanarak o ortak anahtarın sertifikasının şifresini çözmek ve aynı özet sonuçlarının denetleyin.

Not: ınternet Explorer 5 yüklü değilse, FrontPage 2000 WININET kullanabilirsiniz; 128-bit şifreleme kullanarak bu durumda kapasitededir. FrontPage 2000, ınternet Explorer 5, 40 bit şifrelemeli yüklü ise, yalnızca 40 bit şifreleme kullanır. FrontPage 2000, ınternet Explorer 5 ile 128 bit şifreleme yüklü ise, 128 bit şifreleme kullanabilirsiniz.

Gözatma güvenli

Bazı sayfaları gözatmak için SSL kullanılmasını istemek, bir tam Tekdüzen Kaynak Konum Belirleyicisi (URL); kullanarak bağlantı noktalarını tek bir Web karıştırabilirsiniz örneğin:

    http://example.Microsoft.com/default.htm

Web sunucuları, ayrı bir bağlantı noktası için SSL bağlantıları kullanın. Bağlanma yerine

    default.htm

bağlantı:

    https://example.Microsoft.com/default.htm

Varsayılan (genellikle 80) bağlantı noktasından SSL bağlantı noktasına (genellikle 443) gidin. SSL bağlantı noktası için bağlantı noktası 80 ' gitmek için bağlantı:

    http://example.Microsoft.com/default.htm

Güvenli gözatma, Web sayfasından SSL bağlantısı oluştur

  1. FrontPage'de, Köprünüz için kullanmak istediğiniz metni seçin.
  2. Ekle menüsünden Köprü ' yü tıklatın.
  3. URL kutusuna http://, https:// için değiştirmek ve sayfanızı tam URL'SINI yazın. Örneğin, aşağıdakini yazın:

        https://example.Microsoft.com/default.htm
  4. Tamam ' ı tıklatın.
Referanslar

Bu makalede, Microsoft FrontPage 98 sürümü için bkz: 194072.

Microsoft FrontPage 97 için bu makalenin sürüm 174424 bakın.

Özellikler

Makale numarası: 205698 - Last Review: 6 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto kbhowtomaster KB205698 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:205698

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com