"Uložiť heslo" políčko je k dispozícii, keď sa prepájate tabuľky ODBC

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 207823 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft Access 97 verziu tohto článku, pozri 164003.
DÔLEŽITÉ: Tento článok obsahuje informácie o úprave databázy registry. Pred úpravou databázy registry, uistite sa, že sa späť hore a uistite sa, že ste pochopiť, ako obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Informácie o tom, ako zálohovať, obnoviť, a upraviť databázu registry, kliknite na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis databázy Registry systému Microsoft Windows
Rozšírené: Vyžaduje expertné kódovanie, interoperability a multiuser zručnosti.

Tento článok sa uplatňuje iba na databázu programu Microsoft Access (.mdb a .accdb).

Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Nie je možné uložiť vaše prihlasovacie ID a heslo lokálne, keď môžete prepojiť tabuľku z Open Database Connectivity (ODBC) údajov Zdroj, pretože Uložiť heslo začiarkavacie políčko je k dispozícii v The Prepojiť tabuľky dialógové okno.

PRICINA

Toto správanie sa môže vyskytnúť z nasledujúcich dôvodov:
 • Existuje MSysConf tabuľky na serveri SQL databázy, ktoré Ukladanie hesiel lokálne zakazuje užívateľov.

  -alebo-
 • Register sa zmenila tak, že sieť heslo caching bola vypnutá v počítači.

RIESENIE

Príčinou 1: Existuje MSysConf tabuľku na SQL databázovom serveri

Správca servera vypol miestne skladovanie prihlásenie Mená a heslá v prepojených tabuľkách vytvorením MSysConf tabuľky na serveri, ktorý obsahuje nasledujúce záznamy:
  Config     nValue
  ------     ------
  101        0
				
Opätovné zapnutie používateľom uložiť prihlasovacie mená a heslá lokálne, zmena záznamu, ktorý sa:
  Config     nValue
  ------     ------
  101        1
				

Príčinou 2: Sieťové heslo Caching bolo vypnuté

Upraviť databázu registry, aby sieťové heslo caching.

UPOZORNENIE: Ak Editor databázy Registry použijete nesprávne, môžete spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Microsoft nemôže zaručiť, že môžete vyriešiť problémy, ktoré vyplývajú z pomocou databázy Registry Editor nesprávne. Použite Editor databázy Registry na vlastné riziko.

Použite Editor databázy Registry nastaviť DisablePwdCaching kľúčom k desatinná hodnota 0. Tento kľúč databázy registry môžu byť uložené v buď tieto úľov:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Network\

-alebo-

Pre aplikácie Microsoft Access 2000

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office\9.0\Common\


Pre program Microsoft Access 2002

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office\10.0\Common\


POZNÁMKA: Ak ste sa ani neplánuje sa stále používať DisablePwdCaching kľúč, môžete ho odstrániť.

DALSIE INFORMACIE

Ak sú spravovanie databázu SQL, ktorý používa Microsoft Access ako front-end program, môžete vytvoriť tabuľku v váš SQL databázu s názvom MSysConf pomôcť kontrolu komunikácia medzi dvoma programami. MSysConf tabuľka má dve funkcie, potenciálne:
 • Môžete vypnúť funkciu, ktorá umožňuje používateľom ukladať Identifikácia prihlásenia a heslo pre prepojené SQL databázy v programe Access.
 • Môžete optimalizovať, ako program Access vykoná pozadí populácie záznamov počas nečinnosti nastavením počet riadkov údajov, ktoré sú Zdroj: „v jednom čase a počet sekúnd oneskorenia medzi každou vyhľadávanie.

ODKAZY

Ďalšie informácie o pomocou tabuľky MSysConf bránia skladovanie prihlasovacie ID a heslá lokálne, kliknutím na nasledujúce číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
209502 ACC2000: Ukladanie SQL databázy prihlasovacie mená a heslá lokálne
Pre viac kliknite na položku informácie o tabuľke MSysConf Pomocník programu Microsoft Access na Pomocník ponuka, typu použite tabuľky msysconf v databáze microsoft access s prepojený sql databáz v Asistentovi programu Office alebo Sprievodcu odpoveďami a potom kliknite na tlačidlo Vyhľadávanie Ak chcete zobraziť tému.

Pre ďalšie informácie o vypnutí heslo do vyrovnávacej pamäte, pomocou editora politiky v Microsoft Windows, kliknutím na nasledujúce číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
142233 Žiadne heslo riadka po sieťový adaptér zistil
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 207823 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Access 2003
 • Microsoft Office Access 2007
 • Microsoft Access 2010
Kľúčové slová: 
kbdatabase kbdesign kbtshoot kbregistry kbprb kbusage kbmt KB207823 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:207823

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com