Popis účelu a kapacity úložných prostředků aplikace Outlook (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 208480 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Aplikace Microsoft Outlook 97 verzi tohoto článku naleznete 171582.
Microsoft Outlook 98 (CW) verzi tohoto článku naleznete 181406 .
Microsoft Outlook 98 (IMO) verzi tohoto článku naleznete 181532.
Microsoft Outlook 2000 (IMO) verzi tohoto článku naleznete 197752.

Poznámka: Tato postupy v tomto článku platí pouze aplikaci Outlook nainstalovanou s volbou Podniková nebo pracovní skupina. S touto volbou můžete využívat služby rozhraní MAPI (Messaging Application Programming Interface). Určit typ instalace, klepněte v nabídce NápovědaAplikace Outlook. Máte-li nainstalovanou volbu Podniková nebo pracovní skupina, je zde položka „Podniková nebo pracovní skupina.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje účel a kapacitu následující vybavení úložiště používaný v aplikaci Microsoft Outlook při spuštění jako klienta Microsoft Exchange Server:

Další informace

Osobní složky soubory umístěného v počítači

Jeden nebo více souborů PST může být umístěn na počítači každého uživatele. PST lze definovat jako primární úložiště nebo jako sekundární úložiště. Primární úložiště znamená, že pošta doručována doručené v souboru a všechny další výchozí složky aplikace Outlook, například kalendář, kontakty, Odstraněná, deník, poznámky, Odeslaná pošta a úkoly jsou zde umístěny. Soubor PST může být definován jako sekundární úložiště, což znamená, že můžete přesunout položky do souboru, ručně nebo pomocí pravidla doručené z primární úložiště.

Každý soubor PST může obsahovat maximálně 65 535 položky nejvyšší úrovně a maximálně 65 535 položek v každé složky. Položka je složka, zprávy, úkolu, atd. Při dosažení 16 384 položek jsou inovovány na formát rozsáhlých tabulek, zvyšuje omezení počtu z 16384 65 535. Celkové velikosti souboru PST nesmí přesáhnout 2 gigabajty (GB).

Soubory offline úložiště umístěného v počítači

Můžete synchronizovat OST a primární úložiště tak, aby vždy obsahovat stejné informace. Umožňuje práci offline není k dispozici server. Při opětovném připojení k serveru k serveru a Pošta přijatá při offline stahování OST uložit změny provedené offline. Současně lze použít pouze jeden soubor OST.

Soubor OST může obsahovat tolik kořenové složky, jako jste druhou a každé složky mohou obsahovat maximálně 16 kilobyte (KB) podsložky. OST ve výchozím nastavení obsahuje 16 KB strukturu složek a nemůže být inovovány povolit rozsáhlých tabulek. Celkové velikosti souboru s příponou OST nesmí překročit 2 gigabajty (GB).

Složky poštovní schránky umístěného Exchange Server

Poštovní složku pro každého uživatele uloženy na serveru ve stejné úložiště databáze. Server má kapacitu se liší podle verze a vydání Exchange Server:
  • Verze 4.x a 5.0: 16 GB pro každý server úložiště.
  • Verze 5.5 Standard Edition: 16 GB pro každý server úložiště.
  • Verze 5.5 Enterprise Edition: Úložiště velikosti jsou omezeny místa na jednotce nainstalované a dostupné na serveru. Pokud větší kapacitu jednotky jsou nainstalovány na serveru, obchody můžete zvětšit velikost k dispozici.
Poznámka: správce serveru může omezit velikost složky poštovní schránky jednotlivých uživatelů.

Veřejné složky umístěného Exchange Server

Veřejné složky umístěny na serveru ve stejné úložiště databáze. Obsahují informace sdílena mnoha uživateli. Závislosti přístupová oprávnění jednotlivým uživatelům vytvořit, číst, aktualizovat nebo přidat veřejnou složku. Server má kapacitu se liší podle verze a vydání Exchange Server:
  • Verze 4.x a 5.0: 16 GB pro každý server úložiště.
  • Verze 5.5 Standard Edition: 16 GB pro každý server úložiště.
  • Verze 5.5 Enterprise Edition: Úložiště velikosti jsou omezeny místa na jednotce nainstalované a dostupné na serveru. Pokud větší kapacitu jednotky jsou nainstalovány na serveru, obchody můžete zvětšit velikost k dispozici.

Odkazy

Další informace o této problematice naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
195435 Co jsou složky offline a jak je použít?
156077 Jak určit, kde jsou uloženy nové veřejné složky
149217 Omezení velikosti zpráv Microsoft Exchange
143376 XADM: omezení kapacity úložiště z Microsoft Exchange Server

Vlastnosti

ID článku: 208480 - Poslední aktualizace: 14. června 2006 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB208480 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:208480

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com