Popis účelu a kapacita Outlook skladovacieho zariadenia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 208480 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pre verziu programu Microsoft Outlook 97 tohto článku, pozri 171582.
Pre Microsoft Outlook 98 (CW) verziu tohto článok, pozri 181406 .
Pre Microsoft Outlook 98 (IMO) verziu tohto článok, pozri 181532.
Pre Microsoft Outlook 2000 (IMO) verziu tohto článok, pozri 197752.

POZNÁMKA: Postupy v tomto článku sa uplatňujú len ak máte nainštalovaný Program Outlook s možnosťou firma alebo pracovná skupina. S touto možnosťou môžete použiť Slu?bách uplatňovanie Programming Interface (MAPI). Na určenie vašej typ inštalácie, kliknite na tlačidlo O programe Microsoft Outlook na pomoc ponuka. Ak máte firma alebo pracovná skupina inštaláciu, môžete pozri "Firemné alebo pracovná skupina".
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok sa zaoberá účel a kapacity každého Tieto skladovacie zariadenia používajú program Microsoft Outlook, keď beží ako klient na Program Microsoft Exchange Server:

DALSIE INFORMACIE

Súbory osobných priečinkov, nachádza v počítači

Jeden alebo viaceré súbory .pst môže zdržiavať na každého používateľa počítača. .Pst môže byť definovaný ako priestor na ukladanie vašich primárny alebo sekundárny obchod. Primárne skladu znamená, že poštu doručovať do priečinka doručenej pošty v tomto súbore a všetky vaše ďalšie predvolené priečinky programu Outlook, napríklad kalendár, kontakty, odstránené položky, Journal, Poznámky, Odoslaná pošta a úlohy tam majú pobyt. Súbor .pst možno tiež definovať ako sekundárne skladu, čo znamená, môžete presúvať položky na tento súbor buď manuálne alebo s pravidlami doručenej pošty, od hlavnej uložiť.

Každý súbor .pst môžete obsahovať maximálne 65 535 najvyššej úrovni položiek a maximálne 65 535 položiek v každý priečinok. Položka je priečinok, správy, úlohy, atď. Po dosiahnutí 16,384 položky, ste inovovali na veľkých tabuliek formáte, ktorý zvyšuje limit z 16,384 do 65 535 znakov. Veľkosť celkového súboru .pst nie je možné prekročiť 2 gigabajty (GB).

V režime offline ukladať súbory umiestnené v počítači

Môžete synchronizovať .ost a váš primárny skladujte tak že vždy obsahujú rovnaké informácie. To vám umožní pracovať v režime offline keď Server je nedostupný. Keď pripojíte k serveru, zmeny vykonané v režime offline nahrať na server a pošte prijatej počas offline BitTorrent .ost. Iba jeden súbor .ost môžete použiť naraz.

Súbor .ost môže obsahovať ako mnoho root priečinky ako ste túžbu a každý priečinok môže obsahovať najviac 16 kilobajt (KB) podpriečinky. .ost má štruktúru priečinkov 16 KB predvolene a to nie je možné inovovať umožniť veľkých tabuľkách. Veľkosť celkového súboru .ost nemôže presiahnuť 2 gigabajty (GB).

Schránky priečinky umiestnené na serveri Exchange

Schránky priečinok pre každého používateľa sú uložené na serveri v rovnaké databázy ukladať. Server má kapacitu, ktoré sa líšia v závislosti na verzii a vydaní systému Exchange Server:
  • Verzie 4.x a 5.0: 16 GB pre každý server uložiť.
  • Verzie 5.5 Standard Edition: 16 GB pre každý server uložiť.
  • Verzie 5.5, Enterprise Edition: Store veľkosti sú obmedzené na disku nainštaluje a sprístupní na serveri. Ak disky väčšie kapacity sú nainštalované na serveri, môžete pestovať v skladoch veľkosti k dispozícii.
POZNÁMKA: Správca servera môže obmedziť veľkosť každého používateľa priečinok poštová schránka.

Verejné priečinky umiestnené na serveri Exchange

Verejné priečinky zdržiavať na serveri v rovnakom databázy ukladať. Obsahujú informácie zdieľané viacerými používateľmi. V závislosti na prístup povolenia jednotlivých používateľov môžete vytvárať, čítať, aktualizovať alebo pridať verejnosti priečinok. Server má kapacitu, ktoré sa líšia v závislosti od verzie a vydanie Exchange Server:
  • Verzie 4.x a 5.0: 16 GB pre každý server uložiť.
  • Verzie 5.5 Standard Edition: 16 GB pre každý server uložiť.
  • Verzie 5.5, Enterprise Edition: Store veľkosti sú obmedzené na disku nainštaluje a sprístupní na serveri. Ak disky väčšie kapacity sú nainštalované na serveri, môžete pestovať v skladoch veľkosti k dispozícii.

ODKAZY

Ďalšie informácie o tejto téme nájdete nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base:
195435 Aké priečinkov Offline a ako sa ich používať?
156077 Ako zadať, kde sú uložené nové verejné priečinky
149217 Microsoft Exchange správy veľkosť obmedzenia
143376 XADM: Limity skladovacích kapacít programu Microsoft Exchange Server

Vlastnosti

ID článku: 208480 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB208480 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:208480

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com