ACC2000: Nasıl başvurusu sınıfları için çoklu kitaplıkları içinde var

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 209912 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Orta: temel makro, kodlama ve birlikte çalışabilirlik becerileri gerektirir.

Bu makale, Microsoft Access veritabanı (.mdb) ve Microsoft Access projesi (.adp) için geçerlidir.

Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft Access veritabanındaki birden fazla kitaplık veritabanları, tür kitaplıkları veya nesne kitaplıklarına başvuru içeriyorsa, birden fazla başvurulan dosyasında aynı sınıf adı olabilir. Bu türde bir değişken bildirmek isterseniz, kullanmak istediğiniz sınıfı hangi başvuru içeren açıkça il gerekir. Bu makalede, belirli bir başvuru dosya kodu belirtmek gösterilmiştir.

Daha fazla bilgi

Microsoft Access veritabanındaki iki başvuru içerdiğini varsayalım: içeren RecordSet adlı bir sınıf, Veritabanım adlı bir kitaplık veritabanına bir başvuru ve başka bir RecordSet'adlı bir sınıf da içeren Microsoft DAO 3.6 Nesne Kitaplığı başvurusu. Veritabanım başvuru RecordSet türde bir değişken boyut için <a0></a0>, aşağıdaki sözdizimini kullanın:
Dim rs as MyDatabase.RecordSet
				
değişken boyut olduğunda, açıkça başvuru adı bildirdiğiniz değil, hangi başvuru, Başvurular) iletişim kutusunda ilk görünür otomatik olarak kabul edilir. Yanlış başvuru kabul edilir, bildirilen nesnesinin yöntem ve özelliklerini kullanmaya çalıştığınızda hata iletileri karşılaşabilir.

Başvuru adı belirlemek için Microsoft Access nesne tarayıcı'ni kullanabilirsiniz. Nesne tarayıcı kullanmak için <a0></a0>, herhangi bir modülü Tasarım görünümünde açın ve sonra Görünüm menüsünden Object Browser ' ı tıklatın (veya F2 tuşuna basın). Nesne tarayıcı Proje/kitaplık kutusunda görünen adı, başvuru adıdır.

Referanslar

Ayarı başvurular, Visual Basic Düzenleyicisi'nde hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde Microsoft Visual Basic Yardımı ' nı tıklatın, başvuruları komutunu (Araçlar menüsü), Office Yardımcısı'na veya Yanıt Sihirbazı ' yazın ve döndürülen konuları görüntülemek için Ara ' yı tıklatın.

Nesne Gözatıcısı'nı kullanma hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünden Microsoft Access Yardımı ' nı tıklatın, görsel Temel Nesne Tarayıcısı'nı kullanarak nesneleri ile birlikte çalışmak, Office Yardımcısı'na veya Yanıt Sihirbazı'nı yazın ve sonra döndürülen konuları görüntülemek için Ara ' yı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 209912 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Access 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbcode kbhowto kbinfo KB209912 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:209912

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com