Utracone wszystkie dostosowania do domyślnego profilu użytkownika

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2101557 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Właściwość CopyProfile jest ustawiona na wartość TRUE w instalacji nienadzorowanej.XML pliku odpowiedzi i uruchom narzędzie sysprep.exe przy użyciu kroków opisanych w artykule bazy wiedzy Microsoft Knowledge base KB973289, aby skopiować dostosowania w bieżącym profilu użytkownika do profilu użytkownika domyślnego dla komputera z systemem Windows Vista lub nowszego. Jednak okaże się, że dostosowania (partię tła pulpitu, skróty pulpitu, wygaszacz ekranu itp.) nie są wyświetlane po zalogowaniu się jako nowy użytkownik po uruchomieniu narzędzia sysprep.

Przyczyna

Takie zachowanie może występować wówczas, gdy istnieje wiele kont profilu użytkownika w systemie Windows.


Rozwiązanie

Usuń wszystkie profile konta użytkowników z wyjątkiem wbudowanego konta administratora przy użyciu konta użytkowników w Panelu sterowania i wprowadzanie dostosowań, przy użyciu administratora lokalnego konta użytkownika wbudowanej.

Więcej informacji

Na etapie"Specialize" narzędzia Sysprep pliki Sysprep.exe wygląda w chwili ostatniej modyfikacji pliku ntuser.dat dla każdego profilu użytkownika do określenia profilu użytkownika, który będzie skopiować do domyślnego profilu użytkownika. Jednak starsze funkcje Oczyszczanie sysprep.exe ładuje każdy plik Ntuser.dat dokonanie generalizacji identyfikator zabezpieczeń. Nie można wstępnie określić profil użytkownika, który zostanie skopiowany, jeżeli istnieje więcej niż jeden profil użytkownika.

Aby potwierdzić, profil użytkownika, który został skopiowany do domyślnego profilu użytkownika, otwierając plik %systemroot%\panther\unattendgc\setupact.log i wyszukiwanie wiersze podobne do następującego (w przebiegu "specialize"):
 
[shell unattend] CopyProfileDirectory z c:\Users\Administrator powiodło się.
[shell unattend] CopyProfile powiodło się.

W tym przykładzie wbudowanego konta administratora lokalnego został skopiowany do domyślnego profilu użytkownika.


Zobacz następujący artykuł bazy wiedzy Knowledge Base, aby uzyskać więcej informacji na temat dostosowywania domyślnego profilu użytkownika:

973289 Jak dostosować domyślne profile użytkownika w systemie Windows 7 i Windows Server 2008 R2
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US; 973289
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2101557 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2101557 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2101557

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com