WD2000: Automatická makra aplikace Word

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 211659 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Word si vyhrazuje zvláštní názvy maker, můžete změnit tak, jak vytvořit Chová se aplikace Word. Nazývají se automatická makra. Automatická makra v Microsoft Aplikace Word jsou:
AutoExec
AutoNew
AutoOpen
AutoClose
AutoExit

Další informace

Aplikace Word rozpozná makra, jejichž název začíná Automatické jako makro spustí automaticky v případě, že nastane situace, ke kterému se vztahuje. Zápis nebo zaznamenání makra zadáte skutečné kroky pro automatické makro.

Můžete zabránit makru automatické spuštění podržením klávesy SHIFT Když provedete akci, která spustí makro.

POZNÁMKA:: Existují také různé spouštěcí přepínače, které lze použít s aplikací Word.

Další informace o spouštěcích přepínačích Nápověda pro Microsoft Word v Nápověda Nabídka Typ Řídit, co se stane při spuštění aplikace Microsoft Word do pomocníka Office nebo Průvodci odpověďmi a klepněte na tlačítko Hledání zobrazit téma.

Popis makra automaticky

AutoExec

Spustí makro AutoExec při spuštění aplikace Word Toto makro usnadňuje aplikace Word automaticky provádět úpravy při spuštění aplikace Word pokyn. Pro například můžete vytvořit makro AutoExec, které se automaticky změní Při otevření programu Word pro Windows výchozí adresář.

Spustí makro AutoExec při spuštění aplikace Word v případě, že makro AutoExec byla uložena jako část šablony výchozí (Normal.dot) nebo pokud byl uložen jako součást globální doplněk

Chcete-li zabránit spuštění AutoExec, zadejte následující příkaz:
Winword /m
do příkazového řádku ke spuštění aplikace Word.

AutoNew

AutoNew makro se spustí, jakmile vytvoříte nový dokument založený na aktuální šabloně. Na makro AutoNew můžete aktualizovat všechna pole v dokumentu, který je připojený k šabloně výběru a potom spusťte, když otevřete nový dokument založený na šabloně. Při spuštění makra AutoNew Nový je vybrán v Soubor nabídky v aplikaci Word, je-li makro AutoNew byla uložena jako část aktuální šabloně.

Pokud makro AutoNew byl uložen jako součást není spuštěno makro AutoNew globální doplněk. Makro AutoNew je k dispozici při výběru Makra na na Nástroje nabídka.

AutoOpen

Spuštění makra AutoOpen po otevření souboru s Otevírání nebo FileFindpříkaz, nebo ze seznamu posledních čtyř dokumentů, které byly otevřeny (viz dolní části Soubor nabídka).

Při spuštění makra AutoOpen Otevřít je vybrán v Soubor nabídky a Makra AutoOpen byl uložen jako součást aktuální šablony.

Pokud se makra AutoOpen byl uložen jako součást se nespustí makra AutoOpen globální doplňku aplikace. Makra AutoOpen je k dispozici, pokud Makra je vybrán na na Nástroje nabídka.

AutoClose

AutoClose makro se spustí po zavření dokumentu. Makro AutoClose Při spuštění Zavřít je vybrán v Soubor nabídky a makro AutoClose byl uložen jako součást aktuální šablony.

Pokud makro bylo uloženo jako součást celosvětové není spuštěno makro AutoClose doplněk. Makro AutoClose je k dispozici, pokud Makra je vybrán vNástroje nabídka.

AutoExit

AutoExit makro se spustí při ukončení aplikace Word.

AutoExit makro se spustí po ukončení aplikace Word, pokud makro bylo uloženo jako součást Šablona výchozího (Normal.dot), nebo když je uložen jako součást šablony, byla přidána do složky Po spuštění nebo přidány jako globální šablonu.

Odkazy

Další informace o globální doplňky Nápověda pro Microsoft Word vNápověda Nabídka Typ globální doplňky do pomocníka Office nebo Průvodci odpověďmi a klepněte na tlačítko Hledání Zobrazit témata vrácena.

Vlastnosti

ID článku: 211659 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbinfo kbtemplate kbmt KB211659 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:211659

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com