Ako obnoviť textu z akéhokoľvek dokumentu v programe Word 2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 212274 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje "Recover Text z ľubovoľného súboru" konvertor a ako ho použiť na obnovenie poškodených dokumentov Microsoft Word 2000.

Čo je "Obnovený Text z ľubovoľného súboru" konvertor?

"Recover Text z ľubovoľného súboru" konvertor v programe Word umožňuje Extrahovať text z ľubovoľného súboru. Súbor nemá byť dokumentu programu Word.

Aké sú obmedzenia prevodníka "Obnovený Text z ľubovoľného súboru"?

Konvertor "Recover Text z ľubovoľného súboru" má svoje hranice. Formátovanie dokumentu je stratená, spolu s čokoľvek, čo nie je text povahy. Napríklad, konvertor neskonvertuje grafické prvky, polia a kreslenie objekty. Hlavičky, päty, poznámky pod čiarou, koncových poznámkach a text poľa sú však zachovajú ako obyčajný text.

Ako obnoviť informácie z poškodeného dokumentu

Použiť "Recover Text z ľubovoľného súboru" konvertor na obnovenie text zo súboru, použite jednu z nasledujúcich metód, podľa vašej situáciu.

Otvorte dokument programu Word

Použitie "Recover Text z ľubovoľného súboru" konvertor na obnovenie textu dokument programu Word, postupujte nasledovne:
 1. Spustite program Word.
 2. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Otvorené, a potom vyberte dokument, ktorý chcete obnoviť.
 3. V Súbory typu kliknite na tlačidloObnovený Text z ľubovoľného súboru (*. *), a potom kliknite na tlačidlo Otvorené.

  Poznámka: Ak zmeníte výber v Súbory typ políčko (na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Otvorené) na Obnovený Text z ľubovoľného súboru (*. *)Program Word zachováva toto nastavenie a použije ho pri ďalšom otvorení dokumentu. Vykonaná akcia vyhnúť tomuto správaniu, obnoviť Súbory typu Ak chcete, abyDokument programu Word (* .doc) po dokončení zotavuje vaše poškodené dokument.

Na otvorenie súboru-Word

Použitie "Recover Text z ľubovoľného súboru" konvertor na obnovenie textu zo súboru-Word postupujte nasledovne:
 1. Spustite program Word.
 2. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti.
 3. Kliknite na Všeobecné kartu.
 4. Kliknutím vyberte možnosť Potvrdiť konverziu na Otvorené políčko a potom kliknite na tlačidlo ok.
 5. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Otvorené.
 6. Vyberte súbor, ktorý chcete obnoviť, a potom kliknite na tlačidlo Otvorené.
 7. V Konvertovať súbor dialógovom, zobrazenú, kliknite na tlačidlo Obnovený Text z ľubovoľného Súbor, a potom kliknite na tlačidlo ok. Program Word konvertuje a obnoví text z dokumentu.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 212274 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbconversion kbcorrupt kbhowto kbmt KB212274 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:212274

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com