AKO: Vypnúť funkcie Automatický formát programu Word v programe Word 2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 212339 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento podrobný článok popisuje vypnúť funkciu Automatický formát v programe Microsoft Word.

Funkcia automatického formátovania v programe Word funguje v zákulisí vyrábať atraktívne, ľahký-k-čítať dokument, kým ste sa sústrediť na obsah. Program Word analyzuje každý odsek a vidieť, ako sa používa v dokumente (napríklad ako nadpis alebo položka v číslovanom zozname) a potom použije vhodný štýl pre daný tovar. Word automaticky naformátuje internetové, sieťové a e-mailové adresy ako hypertextové prepojenia; Použije tučné písmo alebo podčiarknutie, formátovanie znakov textu hviezdičky alebo podčiarkovníkmi; nahradí dva spojovníky sa Dlhá pomlčka; a tak ďalej.

Automatický formát funguje týmito spôsobmi:
 • Program Word automaticky formátuje nadpisy, zoznamy s odrážkami a číslované zoznamy, orámovania, čísla, symboly, a tak ďalej pri písaní dokumentu. Môžete kontrolovať, ktoré automatické zmeny poskytuje program Word, alebo môžete vypnúť automatický formát úplne.
 • Môžete automaticky naformátovať vybratý text dokumentu alebo celý neformátovaný dokument ako správy elektronickej pošty, naraz pomocou príkazu Automatický formát. Preskúmať, prijať alebo odmietnuť každú zmenu.
 • Program Word automaticky formátuje nadpisy a zoznamy v vaše správy programu WordMail obyčajný text, ak ich otvoríte. Môžete ľahko rozlíšiť aktuálna správa od predchádzajúcich správ v prúde e-mail.
V predvolenom nastavení, Automatický formát je "on" pri prvom spustení programu Word. Môžete vypnúť možnosti, ktoré chcete.

Vypnutie možnosti "Automatický formát ako ste typ"

Chcete vypnúť niektoré funkcie Automatický formát počas písania dokumentu, postupujte nasledovne:
 1. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Automatické opravy.
 2. Kliknite na Automatický formát ako ste typ kartu.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Kartu Automatický formát počas písania v dialógovom okne Automatické opravy.


 3. Zrušte začiarknutie políčok pri nastavení v časti Uplatňovať počas písania, Nahradiť ako ste typ, a Automaticky ako ste typ oddiely. Zrušte začiarknutie políčok pre všetky nastavenia, ktoré chcete formátovať manuálne.
 4. Kliknite na položku ok.

Vypnutie funkcie automatického formátovania

Ak chcete vypnúť niektoré funkcie Automatické formátovanie pri kliknutí na tlačidlo Automatický formát na Formátovanie ponuky, postupujte nasledovne:
 1. Na Formátovanie ponuky, kliknite na tlačidlo Automatický formát.
 2. Kliknite na položku Možnosti.
 3. Na Automatický formát karta, kliknutím zrušte začiarknutie všetkých políčok pre nastavenia podľa Uplatňovať, Nahradiť, Zachovať, a Vždy Automatický formát sekcií, ktoré nechcete, aby program Word automaticky formátovať.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Automatický formát kartu v dialógovom okne Automatické opravy.


 4. Kliknite na položku ok.
Po kliknutí na tlačidlo ok v Automatický formát dialógové okno automaticky formátovať existujúce dokument programu Word, ktoré program Word používa len funkcie, ktoré ste vybrali na formátovanie dokumentu.

Kde sa ukladajú možnosti automatického formátu?

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows


Ak zmeníte Automatický formát a Automatický formát ako ste typ možnosti zmeny sa uložia do databázy Windows registry v kľúči slovo dáta.

Ak zmeny, ktoré urobíte Automatický formát a Automatický formát ako ste typ možnosti sú neuloží, môže byť poškodená časť databázy registry systému Windows. Chcete opraviť tento problém, postupujte nasledovne obnoviť údaje kľúč:
 1. Ukončite program Word a všetky ostatné programy.
 2. Kliknite na položku Štart, a potom kliknite na tlačidlo Spustiť.
 3. V Otvorené zadajte regedit a potom kliknite na tlačidlo ok.
 4. Vyhľadajte nasledovný kľúč databázy Registry a vyberte ho:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\9.0\Word\Data
 5. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Odstrániť.
 6. Kliknite na položku Yes do týchto správ na overenie toho, že chcete odstrániť kľúč údajov:
  Naozaj chcete odstrániť tento kľúč?
 7. Na Databáza Registry ponuky, kliknite na tlačidlo Výstupu.
 8. Spustite program Word. Program Word automaticky obnoví slovo dáta kľúč v databáze registry systému Windows.

ODKAZY

Ďalšie informácie o funkcie automatického formátovania, kliknite na tlačidlo Program Microsoft Word Pomocníka naPomocník ponuka, typu Automatický formát v Asistentovi programu Office alebo Sprievodcu odpoveďami a potom kliknite na tlačidlo Vyhľadávanie zobrazte príslušné témy.

231430 OFF2000: Ako obnoviť nastavenia databázy Registry Office predvolené
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 212339 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbgraphxlink kbgraphxlinkcritical kbhowto kbhowtomaster kbproof kbmt KB212339 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:212339

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com