Microsoft PowerPoint 2010 varsayılan yazı tipini değiştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 212401 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Oluşturduğunuz veya değiştirdiğiniz bir sunuyu Microsoft Office PowerPoint 2010'da, varsayılan yazı tipi Calibri durumdur. Yeni veya varolan sunuyu ve bir tasarım şablonunu esas alarak sunu için varsayılan yazı tipini değiştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Tek bir slayda varsayılan yazı tiplerini değiştirmek için veya tüm tüm sununuzda ve oluşturduğunuz tüm yeni sunular için varsayılan yazı tiplerini değiştirmek için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:

Yöntem 1: belirli bir slaytta yazı tipini değiştirme

Yöntem 2: tüm sununuzda yazı tiplerini değiştirme

Özellikler

Makale numarası: 212401 - Last Review: 10 Ekim 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft PowerPoint 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbhowto kbtemplate kbsmbportal kbmt KB212401 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 212401

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com