OL2000: Symantec Fax Starter Edition'ı için Windows NT kullanarak ilk kez faks gönderme girişiminde bulunuluyor (IMO) hatası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 212976 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Not: Bu yordamlar Outlook'u yalnızca ınternet postası seçeneğiyle yüklediyseniz geçerlidir. Yükleme türünüzü belirlemek için <a0></a0>, Yardım menüsünde Microsoft Outlook hakkında'yı tıklatın. Yalnızca Internet Postası seçeneği yüklüyse, "Yalnızca Internet Postası" görünür.

Microsoft Outlook ve Microsoft Outlook Express e-posta istemcileri arasındaki farklar hakkında bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
257824OL2000: Değişiklikleri Outlook ve Outlook Express
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows NT Workstation üzerinde çalışan Outlook faks iletisi göndermeye çalışırsanız, aşağıdaki dizi hata iletileri alabilirsiniz:
Microsoft Outlook, gönderme veya alma için Symantec Fax Starter Edition kullanamazsınız. Bu özellik şu anda yüklü değil. Şimdi yüklemek istiyor.
Evet ' i tıklattığınızda, Windows ınstaller başlatılıyor ve aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Microsoft Outlook, gönderme veya alma için Symantec Fax Starter Edition kullanamazsınız. Microsoft Outlook'u yüzünden, Windows Yükleyici hata 1603 gereken dosyaları yükleyemiyor. error_install_failure.
Tamam ' ı tıklattığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Winfax yüklemesi başarısız oldu. Faks özelliği kullanılabilir değil.
Tamam ' ı tıklattığınızda, gönderilen faksın Outlook'a döndürülür.

Neden

Symantec Fax Starter Edition istek üzerine yüklemeye çalışıyorsunuz ve değilseniz Windows NT için yönetici olarak, bu nedenle bu davranış tasarım gereği oturum.

Çözüm

Outlook'tan çıkın ve Windows NT için Windows NT. log iş istasyonunun yönetici grubuna ait olan bir hesapla yeniden başlatın ve sonra da Outlook'un faksı girişimi. Yönetici izinlerine sahip, Symantec Fax Starter Edition faks, girişimi ilk kez yüklemek için izin verilir.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Outlook Kur sırasında ilk kullanımda yüklenmek üzere bazı öğeleri belirlemek sağlar. Faks için ilk olarak çalışır ve Symantec Fax Starter Edition ilk kullanımda yüklenecek kurulmuş olan Faks hizmetini yüklemek Outlook'un çalışır. Windows NT kullanıyorsanız bu yana, yazılımı yüklemek için yönetici izinleri gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 212976 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug KB212976 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:212976

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com