Номер статті: 213904 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

У Microsoft Excel 2003 у разі форматування клітинки або діапазону клітинок, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:

Занадто багато різних форматів клітинок.
 
Excel виявив помилку та видалив деяке форматування, щоб запобігти пошкодженню книги.

У Microsoft Excel 2013 року 2010 або 2007, файли можуть виробляти таке протокол IMAP про помилку:

Microsoft Excel у файл

Інші випадки, пов'язані з стилі є:

1. Під Вільний час відкриття файлу, позбавлений все форматування.

2. Файл розміром росте після копіювання та вставки між книг

3. Неможливість вставки:

Microsoft Excel відображає

"Microsoft Excel неможливо вставити дані"
 
Всі параметра меню "Вставка" або Ctrl-V сполучення клавіш ігноруються і виробляти результати не, хоча не пустий буфер обміну.


причина

Ця проблема виникає, коли книга містить більше приблизно 4000 різні комбінації форматування клітинок в Excel 2003 або 64,000, у Excel 2007 і вище. Комбінація визначається як унікальний набір форматування елементів, які застосовуються до клітинки. Комбінація включає в себе все форматування шрифту (наприклад: шрифт, розмір шрифту, курсив, жирний та підкреслення), межі (наприклад: розташування, ваги і колір), осередок візерунки, номера, поле вирівнювання і захист комірки.

Примітка: якщо дві або більше клітинок поділитися точно таке ж форматування, вони використовують один форматування комбінацію. Однак, якщо є будь-які відмінності у форматуванні між клітинки, кожен осередок використовує різні комбінації.

В Excel стиль розраховує може збільшити при копіюванні між книгами, оскільки користувацькі стилі буде скопійовано.

Книгу, яка містить більше 4000 стилі може відкрити в Excel 2007 і вище (з-за Збільшення обмежень для форматування) але результат у помилка у програмі Excel 2003.

Розв'язанн

1. Для запобігання побудований стилі з дублюється під Вільний час копіювання, переконайтеся, що у вас є Останні оновлення для Excel інстальовано за допомогою Windows Update.

2. Наступні статті Дозволити вимкнення копіювання настроюваних стилів між книг в одному екземплярі Excel під Вільний час переміщення або копіювання аркуша. Встановити і додати розділ реєстру в наступній статті.

Невикористовувані стилі буде скопійовано з однієї книги до іншої книги в Excel 2007


3. На очищення книги, які вже є численних стилів виконати одну з таких дій:

Excel форматів (xlsx, xlsm)
XLStylesTool


Бінарних форматів Microsoft Excel (xls, xlsb) або пароль захищений/зашифрована книг.
Видалити надбудова стилями

4. Спростити форматування в книгах. Наприклад, нижче наведено пропозиції для спрощення форматування.
  • Використовувати стандартні шрифти. Використовуючи той самий шрифт для всіх клітинок зменшує кількість форматування комбінацій.
  • Якщо ви використовуєте кордонів на аркуші, використовувати їх послідовно.

    Примітка: Якщо ви застосувати межу праворуч від клітинки, не є необхідним для створення межі ліворуч від клітинки, що справа, тому що кордони перекриваються.
  • Якщо ви застосовуєте візерунки на клітинки, видалити візерунки, натиснувши Немає кольору в моделі вкладки Запускач діалогових вікон Формат клітинок .
  • сценарій виконання стилів, щоб стандартизувати форматування використовуються в книзі.
Примітка: спростити або стандартизувати форматування у книзі, збережіть, закрийте та знову відкрийте книгу, перш ніж застосовувати додаткове форматування.Додаткові відомості

У більшості випадків, припустимий приблизно 4000 Різне форматування комбінації для однієї книги є достатнім. Ця проблема, ймовірно відбувається, лише якщо книга містить велику кількість аркушів, використовувати різні форматування, або коли велику кількість клітинок всі інше форматування.

Властивості

Номер статті: 213904 - Востаннє переглянуто: 28 березня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Excel 2013
  • Microsoft Excel 2010
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office Excel 2003
Ключові слова: 
dftsdahomeportal kberrmsg kbprb kbmt KB213904 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 213904

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com