Při pokusu uložit soubor v aplikaci Excel se zobrazí chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 214073 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při uložení dokumentu v aplikaci Microsoft Excel z může se zobrazit následující chybové zprávy.

Zpráva 1

Nelze získat přístup. dokument jen pro čtení Název souboru

Zpráva 2

Disk je plný.

Zpráva 3

Dokument nebyl uložen.

Zpráva 4

Dokument není zcela uložen.

Zpráva 5

Dokument nebyl uložen. Všechny dříve uložené kopie byla odstraněna.

Dokument není uložen.

Zpráva 6

Filename.xls je uzamčen pro úpravy uživatelské jméno. Klepnutím na tlačítko Upozornit otevřete kopii dokumentu jen pro čtení a upozornění v případě, že dokument je již používán.

Příčina

Tomuto problému dojde, když proces používá aplikace Excel uložení souboru se přeruší. Například, pokud ukládáte na externí disk jako síťovou jednotku připojení bylo zrušeno. Pokud ukládáte na vyměnitelný disk, například na disketu disk byl odebrán.

Řešení

Pokračovat v práci s tímto souborem, uložte sešit jiné diskové jednotky. Musí obnovit připojení nebo problém s původní cílové jednotky před můžete uložit na jednotku znovu.

Další informace

Při práci v souboru aplikace Microsoft Excel uloží soubor název dočasného souboru a umístí tento soubor ve stejné složce jako původní soubor. Při uložení souboru je pak odstraněn původní soubor a dočasný soubor je přejmenován s původní název souboru.

Pokud tento Proces přerušen, nemusí být soubor uložen správně nebo mohou najít jeden nebo další dočasné soubory ve složce, kde jste se pokusili uložit soubor. V Navíc můžete obdržet jednu z několika zpráv upozornění nebo chyba.

Následující informace jsou uvedeny některé možné zprávy, které můžete obdržet a vysvětlení, proč je může zobrazit.

"Nelze přístup jen pro čtení dokumentu <file name="">"</file>

Je jednotka, kterou ukládáte síťové jednotky a není Nemáte dostatečná oprávnění k jednotce. Uložit na místní pevný disk jednotky nebo disketové jednotky.

"Disk je plný."

Jednotka ukládáte nemá dostatek místa pro dočasný soubor. Odstraňte některé soubory z aktuální jednotky a uložit do jiného jednotky nebo disketové jednotky.

"Dokument nebyl uložen" nebo "Není zcela uložen dokument"

Proces byl přerušen při vytváření dočasného souboru protože stisknutí klávesy ESC byla některá selhání hardwaru nebo softwaru nebo zde byl problém jiného média. Původní soubor je stále funkční a pokud vaše selhání počítače nebo pracovní stanice, soubor obsahující vaši aktuální verzi změny je stále otevřen v paměti. Uložte soubor na jinou jednotku. Pokud vaše počítač nebo pracovní stanice se nezdařilo, lze použít původní soubor. (Nezapomeňte, že jakékoli změny provedené v poslední revize budou ztraceny.)

"Dokument nebyl uložen. Všechny dříve uložené kopie byla odstraněna"

Proces byl přerušen při odstraňování původního nebo Přejmenování dočasného souboru. Tomuto problému dojde, ze stejných důvodů jako scénář popsané v "dokument nebyl uložen, nebo" dokument není zcela uložen "" oddílu. V tomto případě původní soubor je pryč (i když dočasný soubor může být čitelný). Pokud počítač nebo pracovní stanice se nezdařilo dočasný soubor použijte. Pokud přerušení byla způsobena něco jiného, soubor obsahující aktuální změny verze je stále otevřen v paměti. Uložte soubor na jinou jednotku.

Odkazy

Další informace získáte v následujících článcích báze Microsoft Knowledge Base:
223816Chybová zpráva: disk je plný
223812 Chybová zpráva: dokument není uložen.

Vlastnosti

ID článku: 214073 - Poslední aktualizace: 22. září 2012 - Revize: 9.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
  • Microsoft Excel 97 Standard Edition
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2010
Klíčová slova: 
kbsavefile kberrmsg kbprb kbmt KB214073 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 214073

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com