Teile kuvatakse tõrketeade, kui proovite salvestada faili Excelis

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 214073 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Sümptomid

Kui salvestate dokumendi Microsoft Excelis, üks on pärast tõrketeateid võidakse kuvada.

Teade 1

Ei pääse juurde kirjutuskaitstud dokumenti faili nimi

2. Sõnum

Ketas on täis.

Sõnumil 3

Dokumenti ei salvestatud.

Sõnumi 4

Dokument pole täielikult salvestatud.

Teade 5

Dokumenti ei salvestatud. Kõik eelnevalt salvestatud koopia on kustutatud.

Dokument on salvestatud.

Sõnumi 6

Filename.xls on redigeerimiseks lukustanud 'kasutajanimi'. Klõpsake käsku Teavita dokumendi kirjutuskaitstud koopia avamiseks ja teile, kui dokumenti enam ei kasuta.

Põhjus

See probleem tekib, kui protsessi et Excel kasutab Faili salvestamine katkeb. Näiteks kui salvestate välisesse sõita näiteks võrgukettale, ühendus on loobutud. Või salvestamisel irdketta, nagu näiteks floppy disketile ketas on eemaldatud.

Lahendus

Töö jätkamiseks selle faili salvestada töövihiku mõne erinevad kettale. Peate ühenduse taastamiseks või probleemi lahendamiseks Algne siht Drive, enne kui saate draivile salvestada uuesti.

Lisateave

Kui töötate faili, Microsoft Excel salvestab faili ajutise faili nimi ja asetab see fail samasse kausta ning Algne fail. Kui salvestate oma faili, originaal fail kustutatakse siis ja ajutine fail ümber algse faili nimega.

Kui see protsess katkeb, teie faili ei salvestatud õigesti või võite leida üks või rohkem ajutiste failide kaust, kus proovisite faili salvestada. Aastal Lisaks võidakse kuvada üks mitme hoiatusteate või viga sõnumeid.

Järgmine teave on loetletud mõned võimalikud sõnumid, võite saada ja selgitusi selle kohta, miks võite need saada.

"Ei saa avada kirjutuskaitstud dokumenti <file name="">"</file>

Salvestamisel draiv on võrgukettale ja sul ei ole on piisavad õigused nende draivile salvestada. Salvestama oma kohalikule kõvakettale draivi või disketile.

"Ketas on täis"

Salvestamisel draivil pole piisavalt ruumi, et ajutise faili. Kustutage mõned failid praegune draiv ja salvestada teise draivi või disketile.

"Dokumenti ei salvestatud" või "Dokument pole täielikult salvestatud"

Protsess katkestati samal ajal luua ajutine fail sest vajutati paoklahvi (ESC), seal oli mõned riist- või tarkvara tõrge või seal oli teine meedia probleem. Algne fail on ikka terve ja kui teie arvuti või tööjaama nurjus, fail, mis sisaldab teie praegune versioon muutused on endiselt avatud mällu. Alternatiivne draivile salvestada faili. Kui teie arvuti või tööjaama ei õnnestu, siis saate algset faili. (Pange tähele, et igal viimase läbivaatamise tehtud muudatused lähevad kaotsi.)

"Dokumenti ei salvestatud. Suvaline varem salvestatud koopia on kustutatud"

Protsess katkestati originaali kustutamisel või ajutise faili ümbernimetamine. See probleem tekib samadel põhjustel nagu kirjeldatud stsenaarium on ""Dokument pole salvestatud,"või" dokument pole täielikult salvestatud ' "osa. Sel juhul algne fail on läinud (kuigi ajutine fail võib olla loetav). Kui teie arvuti või tööjaama ebaõnnestus, ajutise faili kasutada. Kui katkestamise põhjuseks midagi muud, kui teie praegune muudatusi sisaldava faili versioon on endiselt avatud mällu. Alternatiivne draivile salvestada faili.

Viited

Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artiklite kuvamiseks järgmisi artiklinumbreid:
223816Tõrketeade: ketas on täis
223812 Tõrketeade: dokumenti ei salvestatud

Atribuudid

Artikli ID: 214073 - Viimati läbi vaadatud: 20. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
  • Microsoft Excel 97 Standard Edition
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2010
Märksõnad: 
kbsavefile kberrmsg kbprb kbmt KB214073 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 214073

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com