ללקוחות דואר אלקטרוני מסוימים אין אפשרות לפענח דואר אלקטרוני שנשלח מתוך Outlook 2010

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2142236 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

בעת שליחת הודעה מוצפנת מ-Microsoft Office Outlook 2010 לנמען באמצעות לקוח דואר אלקטרוני של ספקים חיצוניים, כגון Lotus Notes, Entrust, SeaMonkey, או Thunderbird, ייתכן שנמען לא יוכל לקרוא את ההודעה המוצפנת. במקרה של לקוח דואר אלקטרוני של Thunderbird, עשוי להיות מוצג המסר הבא בגוף ההודעה בעת הפתיחה:

ל-Thunderbird אין אפשרות לפענח הודעה זו

השולח הצפין הודעה זו אליך באמצעות אחד מהאישורים הדיגיטליים שלך, עם זאת לא הייתה ל-Thunderbird אפשרות למצוא אישור זה ואת המפתח הפרטי המתאים לו.

פתרונות אפשריים:

 • אם יש לך כרטיס חכם, הכנס אותו כעת.
 • אם אתה משתמש במחשב חדש, או אם אתה משתמש בפרופיל Thunderbird חדש, יהיה עליך לשחזר את האישור ואת המפתח הפרטי שלך מגיבוי. גיבויי אישורים מסתיימים בדרך כלל ב-".p12".

לקוח Thunderbird עלול להציג את האזהרה הבאה:

אבטחת הודעה

ההודעה אינה כוללת חתימה דיגיטלית

הודעה זו אינה כוללת את החתימה הדיגיטלית של השולח. היעדר חתימה דיגיטלית פירושו שייתכן וההודעה נשלחה על-ידי מישהו המתחזה לבעל כתובת דואר אלקטרוני זו. קיימת גם אפשרות שההודעה שונתה במהלך המעבר דרך הרשת. עם זאת, לא סביר כי התרחש אף אחד מאירועים אלה.

לא ניתן לפענח את ההודעה

הודעה זו הוצפנה לפני שהיא נשלחה אליך, אך אינה ניתנת לפענוח. יש בעיות לא ידועות עם הודעה מוצפנת זו.

בנוסף, ייתכן ש-Microsoft Entourage 2008 (הנכלל ב-Microsoft Office 2008 for Mac) ו-Microsoft Outlook 2011 for Mac לא יוכלו לפענח הודעות דואר אלקטרוני הנשלחות מ-Outlook 2010. ייתכן שתראה את הודעת השגיאה הבאה ב-Outlook 2011 for Mac:

אין אפשרות לאמת את האבטחה של הודעה זו עקב שגיאה.

סיבה

תחביר הודעות קריפטוגרפיה Cryptographic Message Syntax (CMS) מתועד ב-RFC 5652. מפרט זה מאפשר להשתמש ב-subjectKeyIdentifier או ב-issuerAndSerialNumber כ-SignerIdentifier. גירסת ההפצה (RTM) של Outlook 2010 משתמשת ב-subjectKeyIdentifier כ-SignerIdentifier, ואילו גירסאות מוקדמות יותר משתמשות ב-issuerAndSerialNumber. אם הסיומת subjectKeyIdentifier אינה מוגדרת באישור, אזי Outlook 2010 RTM מייצר זאת. לקוחות דואר אלקטרוני מסוימים או מערכות הפעלה מסוימות של ספקים חיצוניים אינם יכולים להשתמש ב-subjectKeyIdentifier שנוצר על-ידי Outlook. התוצאה היא שהנמען אינו יכול לפענח ולקרוא את ההודעה.

פתרון הבעיה

בעיה זו מתוקנת ב- Microsoft Office 2010 Service Pack 1 (SP1). לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר להלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:

2460049תיאור של Office 2010 SP1

לאחר התקנת SP1, אם הסיומת subjectKeyIdentifier אינה קיימת באישור, Outlook חוזר להשתמש ב-issuerAndSerialNumber כ-SignerIdentifier.

פתרון עוקף

אם אין באפשרותך להתקין את Microsoft Office 2010 Service Pack 1, תוכל להשתמש בפתרון העוקף הבא.

כדי שאנו נפעיל עבורך את הפתרון העוקף לבעיה זו, עבור לסעיף "תקנו עבורי". אם אתה מעדיף לתקן בעיה זו בעצמך, עבור לסעיף "אני מעדיף לתקן בעצמי".

תקנו עבורי

כדי לפתור בעיה זו באופן אוטומטי, לחץ על הקישור תיקון בעיה זו. לאחר מכן, לחץ על הפעלה בתיבת הדו-שיח הורדת קובץ ופעל בהתאם לשלבים של האשף.

תקן בעיה זו
Microsoft Fix it 50724הערה ייתכן שאשף זה מוצג באנגלית בלבד. עם זאת, התיקון האוטומטי פועל גם עבור גרסאות של Windows בשפות אחרות.

הערה אם אינך נמצא מול המחשב שבו אירעה הבעיה, תוכל לשמור את התיקון האוטומטי בכונן הבזק או בתקליטור, כך שתוכל להפעיל אותו במחשב שבו אירעה הבעיה.

אני מעדיף לתקן בעצמי

בלקוח של השולח, השתמש בערך הרישום הבא כדי לגרום ל-Outlook 2010 לחזור לאופן הפעולה המצוי בגירסאות מוקדמות יותר של Outlook.

חשוב שיטה זו מכילה פעולות המציינות כיצד לשנות את הרישום. עם זאת, אם תשנה את הרישום באופן שגוי עלולות להתרחש בעיות חמורות. לכן הקפד לבצע פעולות אלה בזהירות. להגנה נוספת, בצע גיבוי של הרישום לפני שאתה משנה אותו כדי שתוכל לשחזר את הרישום במקרה של תקלה. לקבלת מידע נוסף על אופן הגיבוי ואז השחזור של הרישום, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:

322756 כיצד לגבות ולשחזר את הרישום ב- Windows

 1. הפעל את עורך הרישום.
 2. אתר את מפתח המשנה הבא של הרישום וסמן אותו:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Outlook\security

  הערה צור את מפתח המשנה של הרישום \Security אם הוא אינו קיים.
 3. הוסף את נתוני הרישום הבא למפתח זה:

  סוג ערך: DWORD
  שם הערך: UseIssuerSerialNumber
  נתוני ערך: 1
 4. צא מעורך הרישום.

מידע נוסף

מוצרי חברות חיצוניות הנזכרים במאמר זה מיוצרים על ידי חברות שאינן תלויות ב-Microsoft. חברת Microsoft אינה מעניקה אחריות, בין במפורש ובין במשתמע, לגבי ביצועיהם או אמינותם של מוצרים אלה.

Microsoft מספקת פרטי קשר של ספקים חיצוניים כדי לסייע לך באיתור תמיכה טכנית. פרטי קשר אלה עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת. Microsoft אינה ערבה למידת הדיוק של פרטי הקשר של ספקים חיצוניים.

למידע אודות יצירת קשר עם החברות המוזכרות במאמר זה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:

מאפיינים

Article ID: 2142236 - Last Review: שבת 22 אוקטובר 2011 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Outlook 2010
מילות מפתח 
KB2142236

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com