SPX kullanılırken STOP 0xA

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 214624 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

SPX iletişim kuralı kullanıldığında NDIS 4.0 ile uyumlu olan bir ağ bağdaştırıcısı sürücüsüyle 0xA Dur hata iletisi NDIS.sys görüntülenebilir.

Neden

Kendi NDIS paketleri Nwlnkspx.sys sürücünün ayırdığı için bu sorun oluşur. Iletişim kuralı sürücülerini NDIS paketleri ayrılamadı, NDIS kitaplığı yordamlar çağırmaz. Kendi paketleri Nwlnkspx.sys ayırdığı için öncelikle NDIS 4.0 uyumlu bağdaştırıcı sürücüleri tarafından kullanılan NDIS paket yapısı ayrılmış alanları başlatılamadı değil.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, ağ bağdaştırıcınızın satıcısından en son sürücüyü edinin.

-VEYA-

Ağ bağdaştırıcınızın satıcısı tarafından sağlanan NDIS 3.0 sürücü döner.

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows NT sürüm 4.0 olarak onaylamıştır. Bu sorun, ilk olarak Windows NT sürüm 4. 0 ' düzeltilmiştir Service Pack 5.

Özellikler

Makale numarası: 214624 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB214624 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:214624

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com