XFOR: CDONTS Not altında zorlama iş parçacığı-güvenli kilitleniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 214685 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Birlikte çalışma veri nesneleri için Windows NT Server (CDONTS) posta Gönder işlevi, iş parçacığı için güvenli değil.

Neden

CDONTS, HTML RTF Dönüştürücüsü, her kullanılışında başlatır. Bu başlatma iş parçacığı uyumlu değil ve bir kritik bölüm ile korunmuyor. Bir iş parçacığının başka bir iş parçacığı sırasında dönüştürücü aşağı kapatabilir, bir yarış durumu hala olduğundan bu izinleri kullanmadan, Bellek Bozulması, neden asserts ve <a1>başarısızlık</a1> (çökme).

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
  • 152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk olarak Windows NT sürüm 4. 0 ' düzeltilmiştir Service Pack 5.

Özellikler

Makale numarası: 214685 - Last Review: 6 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 4.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB214685 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:214685

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com