SMS: Toplu iş dosyası programı Windows 9 x, kapanış komut penceresi değil

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 215032 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Toplu iş dosyası '/c komut' önekiyle çağrıldı, toplu iş dosyası programları, Microsoft Windows 95 tabanlı ve Microsoft Windows 98 tabanlı bilgisayarlarda, yürütme MS-DOS komut istemi penceresi kapanabilir değil.

Bu, program yine de, çalıştığı sonra APM, MS-DOS komut istemini el ile kapatılana kadar diğer duyurulan programların çalışmasını engelleyen düşünmeniz duyurulmuş Program Yöneticisi'ni (APM) neden olur.

Windows 9 x istemcilerine toplu iş dosyası programları'nı dağıtma işlemi sırasında aşağıdaki sözdizimini komut satırında kullanılmalıdır:

 command /c batchfile.bat
				

Özellikler

Makale numarası: 215032 - Last Review: 27 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Systems Management Server 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbadvertisement kbinfo kbsoftwaredist KB215032 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:215032

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com