XL2000: Chování čísla při použití automatické zadávání procent

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 215203 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Microsoft Excel 2000 nabízí novou možnost povolit nebo zakázat formátování automatické zadávání procent při zadávání čísel v buňkách, které jsou formátovány pomocí formátu čísla procent.

Další informace

Ve výchozím nastavení, zadejte čísla v buňkách, které jsou formátovány pomocí formátu čísla procent uzavřený automaticky změní tato čísla zobrazit jako procenta podle následující pravidlo:
  Number              Rule
  --------------------------------------------------

  All numbers less than 1 and    Multiply by 100
   not preceded with a zero     and add % sign

  All numbers greater than     Just add % sign
   or equal to 1
				
však změnit formát čísla na jinou hodnotu než procento nebo odebrání formátu čísla v ovlivněných buněk, Skutečná čísla v buňkách pravděpodobně není stejné jako jste zadali.

Následující tabulka ukazuje tuto funkci automatického formátu procent:
  Number    Displayed   Actual
  typed     result    number
  ----------------------------------

   1      1.00%     0.01
   .1     10.00%     0.1
  0.1      0.10%     0.001
   -1     -1.00%    -0.01
  -.1     -10.00%    -0.1
  -0.1     -0.10%    -0.001
				
Ačkoli procent funkci Automatické byl k dispozici pro několik verzí v aplikaci Excel, je nová možnost zapnutí a vypnutí této funkce. Ve výchozím nastavení je funkce zapnuta. Jej řídit použijte některou z následujících metod.

Dialogové okno Možnosti

Ovládací prvek procent funkci automatické pomocí dialogového okna Možnosti:
 1. V nabídce Nástroje klepněte na tlačítko Možnosti.
 2. Na kartě Úpravy klepnutím zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí políčka Povolit automatické zadávání procent. Klepněte na tlačítko OK.

Makro jazyka

Můžete také zapnout funkci automatického procent a vypnout pomocí aplikace Microsoft Visual Basic pro Applications makro. Například následující příkaz spustíte podprogram vypne funkci Automatické zadávání procent.
Application.AutoPercentEntry = False
				
Poznámka: Pokud čísel v buňkách zadejte vypnuta funkce Automatické zadávání procent, Excel vynásobí 100 formátovaný jako procenta jakékoli číslo a přidá znak procent.

Pokud zadáte čísla v buňkách při vypnuta funkce Automatické zadávání procent a změnit formát čísla na jinou hodnotu než procento nebo odebrání formátu čísla v ovlivněných buněk, čísla zůstanou stejné jako jste zadali.

Odkazy

Další informace o automatické zadávání procent v nabídce Nápověda klepněte na tlačítko Nápověda pro Microsoft Excel, zadejte v Pomocníkovi Office nebo průvodce Zobrazit čísla jako procenta a klepněte na tlačítko Hledat zobrazíte příslušné téma.

Vlastnosti

ID článku: 215203 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB215203 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:215203

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com