Якщо IP-адресу видалено з комп'ютера, пов'язані маршрутів не може отримати видалені

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 215349 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Після того, як IP-адреса буде видалено з комп'ютера, можливо, можна досягти деяких мережних ресурсів, які ще повинні бути досяжні.

ПРИЧИНА

Якщо IP-адресу видалено з комп'ютера, підмережі маршрутів, пов'язаних з її може не отримати належним чином очищена. Ця проблема може призвести до таблиці маршрут прострочені елементи. Команду "Друк маршрут" можна переглянути таблицю маршрутизації, перевірити цю проблему.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

СТАН

корпорація Майкрософт підтвердила, що це проблема у Windows NT 4.0. Цю проблему було усунуто починаючи з Windows NT версії 4.0 5 пакет послуг.

Властивості

Номер статті: 215349 - Востаннє переглянуто: 12 червня 2012 р. - Редакція: 3.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB215349 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 215349

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com