Nesprávná hodnota maska Access vrátí GetEffectiveRightsFromAcl() funkce API Win32

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 215367 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zabezpečení přístupu související funkce GetEffectiveRightsFromAcl() API Win32 nevrací správnou hodnotu Access maska. Tento problém se stane po instalaci aktualizace Service Pack 4. Bez ohledu na hodnotu Access maska GetEffectiveRightsFromAcl() funkce vždy vrátí STANDARD_RIGHTS_ALL (0x00000000).

Příčina

V aktualizaci Service Pack 4 objekty zabezpečení přístupu nejsou namapovány správně ve funkci AccConvertAccessMaskToActrlAccess().

Řešení

Windows NT Server nebo Workstation 4.0

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server verze 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6.

Vlastnosti

ID článku: 215367 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB215367 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:215367

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com