Рекомендації для зменшення виділення розбрату в бази даних tempdb SQL Server

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2154845 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Ви спостерігаєте важкої блокування коли SQL Server переживає важкі навантаження. Під Вільний час перевірки динамічного керування переглядів [sys.dm_exec_request або sys.dm_os_waiting_tasks], ви спостерігати, що ці запити або завдання чекає tempdb ресурсів. Ви помітите, що тип чекати і чекати ресурс пункт ПРИКЛАДАННЯ чекає на сторінках tempdb. Ці сторінки можуть бути у форматі 2: 1: 1, 2: 1: 3, і т. д.

причина

При бази даних tempdb широко використовується, SQL Server може виникнути розбрату при спробі виділити сторінок. Залежно від ступеня твердження це може викликати запити та запити, які включають tempdb буде відповідати на запити протягом коротких періодів часу.

Розв'язанн

Є кілька кроків, які можна зробити, щоб поліпшити паралелізм tempdb:

Як правило Якщо кількість логічних процесорів менше або дорівнює 8, використовуйте однакову кількість файлів даних як логічних процесорів. Якщо кількість логічних процесорів є більшим ніж 8, сценарій виконання 8 дані файли а потім якщо твердження, як і раніше, збільшується кількість файлів даних на число, кратне 4 (до кількість логічних процесорів) і затвердження знижується до прийнятних рівнів або внести зміни до робочого навантаження/код.

Розглянути питання про виконання найкращою практиці рекомендації у Technet статті, під назвою Робота з бази даних tempdb у SQL Server 2005.

Якщо попередні кроки не значно зменшити виділення твердження, і твердження, на SGAM сторінок, здійснення трасування прапор - T1118. У розділі прапора трасування SQL Server виділяє повний небачених до кожного об'єкта бази даних, тим самим усуваючи розбрату по SGAM сторінок. Зверніть увагу, що цей прапор трасування впливає на базі даних кожен екземпляр SQL Server. Відомості про те, як визначити, чи розбрату розміщення на сторінках SGAM побачити моніторингу розбрату викликані DML операцій підтему під Робота з бази даних tempdb у SQL Server 2005 сторінка на Technet.

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про продукти або інструменти, які автоматично перевіряти наявність цієї умови, на ваш екземпляр SQL Server і на версії SQL сервера товар див:

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Правило програмного забезпеченняНазва правилаОпис правилаВерсії продуктів, проти якого обчислюється правило
Система центру радникSQL-сервера бази даних конфігурації: кількість файлів даних tempdb може призвести до блокуванняСистема центру Порадник з числа файлів даних настроєно для бази даних tempdb. Якщо це одна і SQL Server використовує більше одного процесора, то це оповіщення, якщо генерується. Перегляньте відомості в цій статті і додавати дані файли бази даних tempdb.SQL Server 2008
SQL Server 2008 R2
SQL rver 2012Властивості

Номер статті: 2154845 - Востаннє переглянуто: 9 січня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Evaluation
 • Microsoft SQL Server 2008 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express with Advanced Services
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard Edition for Small Business
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard Edition for Small Business
 • Microsoft SQL Server 2008 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Ключові слова: 
kbmt KB2154845 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2154845

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com