Imap4 Posta kullanıcı alıyorsunuz (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir ve gönderen "Alıcısı'nın posta kutusu tam olarak mı hedeflenen" iletisi alır.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 216048 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Imap4 istemcilerinin bir posta kutusuna boyut sınırı olan iletileri almak ve aşağıdaki teslim edilmedi raporu (NDR) gönderenin iletiyi alır:
Hedeflenen alıcının posta kutusu dolu.

Alıcı gerçek posta kutusu boyutunu boyut sınırı olmasına karşın, NDR gönderilir.

Neden

Toplam posta kutusu boyutu TotalMboxSize ve TotalOtherSize değerlerinin toplamıdır. Istemciler silin ve gelen kutusu dışındaki klasörlerde iletileri temizlemek için posta sunucusu TotalOtherSize değeri azaltmaz. TotalOtherSize değeri hiçbir zaman azaltır, çünkü toplam posta kutusu boyutu boyutunu artırma devam edecek ve bir boyut sınırına ulaştığında, istemci artık posta almaya düzenleyemeyeceksiniz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Durum

Microsoft Commercial ınternet System 2.0 sürümü bulunan bir sorun için onaylamıştır.Bu sorun, ilk olarak Windows NT sürüm 4. 0 ' düzeltilmiştir Service Pack 5.

Özellikler

Makale numarası: 216048 - Last Review: 6 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Commercial Internet System 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB216048 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:216048

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com