GetHostByName() vrátí adresu IP rozhraní zakázáno

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 216091 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V systému Windows NT 4.0 je možné nastavit více hardwarových profilů pomocí nástroje zařízení v Ovládacích panelech. Zařízení pro karta síťového rozhraní (NIC) lze zakázat na základě profil.

V takové situaci se nemusí zdařit neočekávaně založenými na aplikace spuštěné v systému Windows NT 4.0 s aktualizací Service Pack 4. Tento problém byl zaznamenán v aplikacích NetShow a na serveru Microsoft Exchange. Problém může dojít také v počítačích s více adresami IP některého síťové karty, kde je zakázán.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože rozhraní API GetHostByName() vrátí starou adresu IP dříve vlastněných zakázaného rozhraní NIC.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack prosím naleznete:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v síti WWW:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Tato oprava hotfix byla zaúčtována do následujícího umístění Internet jako Rnr-fixi.exe (x 86) a Rnr-fixa.exe (Alpha):
ftp://ftp.microsoft.com/bussys/winnt/winnt-public/fixes/usa/nt40/hotfixes-postsp4/rnr-fix/

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aktualizaci Service Pack 4. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 216091 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB216091 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:216091

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com