OL2000: (CW) Chyba zprávy počáteční Outlook s novým cc: Mail profilu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 216125 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Poznámka: Tato postupy v tomto článku platí pouze aplikaci Outlook nainstalovanou s volbou Podniková nebo pracovní skupina. S touto volbou můžete využívat služby rozhraní MAPI (Messaging Application Programming Interface). Určit typ instalace, klepněte v nabídce NápovědaAplikace Outlook. Máte-li nainstalovanou volbu Podniková nebo pracovní skupina, je zde položka „Podniková nebo pracovní skupina.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o spuštění aplikace Outlook po dokončení konfigurace profilu pro práci cc obdržet následující chyby.
Konfigurační soubor rozšíření ' C:\Program Files\Microsoft Office\Office\Addins\ccmxp.ecf "nelze nainstalovat. Je chyba v syntaxi nebo formát souboru. Chyba v konfiguračním souboru "C:\Program Files\Microsoft Office\Office\Addins\ccmxp.ecf." Nelze načíst "C:\Program Files\Common Files\System\Map...." Příčinou může být nedostatek paměti či systémových prostředků nebo chybějící soubor DLL.
Následuje:
Doplněk souboru "ccmxp.ecf" chybí nebo není platný. Tento problém může být vyřešen pomocí rozpoznat a opravit v nabídce Nápověda.
Při přidání "Podpora MS Outlook pro Lotus cc: Mail „ obdržet následující chybu:
Doplněk "ccmxp32.dll" nelze být nainstalován nebo načten. Tento problém může být vyřešen pomocí rozpoznat a opravit v nabídce Nápověda. Nelze načíst "C:\Program Files\Common Files\System\Map...". Příčinou může být nedostatek paměti či systémových prostředků nebo chybějící soubor DLL.
Spuštění funkce Microsoft Office 2000 Rozpoznat a opravit chování neovlivní.

Příčina

V počítači nainstalována ani podporu Lotus Vendor Independent Messaging (VIM) ani cc: Mail konfigurační soubory a nástroje.

Řešení

Vyřešit řadu odkazováno v části Příznaky výše uvedené chybové zprávy, získat a nainstalovat nejnovější 32bitových knihoven VIM z Lotus. Tyto souboru jsou k dispozici ke stažení na webu podpory Lotus. Soubory export.exe ve mail a Ie.ri by měl být navíc zkopírovány do složky System, pokud používáte systém Microsoft Windows 95, Windows 98 nebo System32 složky Pokud používáte systém Microsoft Windows NT 4.0. Tyto soubory jsou obvykle uloženy ve složce Ccadmin na serveru poštovního uzlu cc: Mail.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se tento problém v aplikaci Microsoft Outlook 2000.

Další informace

K chybám odkazované výše v části Příznaky pokoušíte zobrazit Vlastnosti služby cc: Mail v profilu může vrátit následující chyby:
Akci nelze dokončit. Soubor .dll pro informační službu nelze načíst.

Odkazy

Další informace o získání a instalaci Lotus VIM podporovat pro použití s aplikací Outlook a konfigurace Podpora MS Outlook pro Lotus cc: Mail transport naleznete v následujícím článku v Knowledge Base:
195594 OL2000: cc: (CW) odstraňování mail Connectivity v aplikaci Outlook
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 216125 - Poslední aktualizace: 14. února 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbnofix KB216125 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:216125

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com