OL2000: Yeni cc: Mail profil başlangıç Outlook'la (CW) hata iletileri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 216125 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Not: Bu makaledeki yordamlar yalnızca Outlook'u Corporate veya Workgroup seçeneğiyle yüklediyseniz geçerlidir. Bu seçenekle, İleti Uygulama Programı Arabirimi (MAPI) hizmetlerini kullanabilirsiniz. Yükleme türünüzü belirlemek için <a0></a0>, Yardım menüsünde Microsoft Outlook hakkında'yı tıklatın. Corporate veya Workgroup yüklemesi kullanıyorsanız, "Şirket veya Çalışma Grubu" görünür.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Outlook'u bir cc: Mail Postanesi ile çalışmak için bir profil yapılandırdıktan sonra başlatmaya çalışırken aşağıdaki hatalar alabilirsiniz
Yapılandırma dosyasının uzantısı ' C:\Program Files\Microsoft Office\Office\Addins\ccmxp.ecf "yüklenemedi. Hata sözdizimi veya biçimi vardır. Hatalı yapılandırma dosyası "C:\Program Files\Microsoft Office\Office\Addins\ccmxp.ecf." "C:\Program Files\Common Files\System\Map...." yüklenemedi. Bellek ya da sistem kaynakları yetersiz veya bir .dll dosyası eksik.
ardından:
Dosyayı eklenti "ccmxp.ecf" eksik veya geçersiz. Bu sorun, Yardım menüsünden Algıla ve Onar kullanılarak çözülebilir.
"MS Outlook Lotus cc: Mail desteği" eklediğinizde, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Eklenti "ccmxp32.dll" yüklü yüklenen veya. Bu sorun, Yardım menüsünden Algıla ve Onar kullanılarak çözülebilir. "C:\Program Files\Common Files\System\Map..." yüklenemiyor. Bellek ya da sistem kaynakları yetersiz veya bir .dll dosyası eksik.
Microsoft Office 2000 Algıla ve Onar özelliğini çalıştırıyor davranışını etkilemez.

Neden

Ne Lotus Vendor ındependent Messaging (VIM) desteği, ne de cc: Mail yapılandırma dosyaları ve yardımcı programları bilgisayarda yüklü.

Çözüm

Hata iletileri Belirtiler bölümünde yukarıda başvurulan dizi gidermek için <a0></a0>, edinmek ve en son 32-bit VIM kitaplıkları Lotus yüklemeniz gerekir. Bu dosyayı karşıdan Lotus Destek Web sitesinde kullanılabilir. Buna ek olarak, Microsoft Windows NT 4.0 kullanıyorsanız, Microsoft Windows 95, Windows 98 veya System32 klasörünü kullanıyorsanız, sistem klasörünün Export.exe Import.exe ve Ie.ri dosyaları kopyalanmalıdır. Bu dosyaları, normal olarak cc: Mail Postanesi sunucusundaki <a1>Ccadmin</a1> klasöründe depolanır.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Outlook 2000 için onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yukarıdaki Belirtiler bölümünde başvurulan hataları yanı sıra, profilde cc: Mail hizmeti özellikleri görüntülemek çalışan aşağıdaki hatayı döndürebilir:
Eylem tamamlanamadı. Bilgi hizmetinin .dll dosyası yüklenemedi.

Referanslar

Outlook ile kullanmak için alma ve Lotus VIM yükleme hakkında ek bilgi için destek ve MS Outlook Lotus cc: Mail aktarım desteği yapılandırma, lütfen aşağıdaki article(s) olarak Microsoft Knowledge Base'de bakın:
195594 OL2000: cc: (CW) sorun giderme Mail Outlook'ta bağlanılabilirliği
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 216125 - Last Review: 29 Ocak 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbnofix KB216125 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:216125

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com