Server protokolu clusteru smetanová s popisovač zabezpečení chybné informace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 216329 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci WINDOWSNT Service Pack 4 bude protokolování Clusterová digitalizovat nyní mnohem více informací, než je nezbytné. Nepotřebné informace je popisovač zabezpečení informace. Například

279::21-23:46:51.543 [ClRtlCopySecurityDescriptor] psd = 0x0019a600
1a8::21-23:46:51.543 [API] nebyl nalezen klíč popisovač zabezpečení v clusteru DB

Příčina

Při přidávání funkce protokolování během časovém rámci Service Pack 4, kód protokolovány všechny popisovače zabezpečení logable události, namísto určení, kdy by byly platné. V tomto situtation jejich jsou platné pouze v kombinovaném konfiguraci clusteru systému Windows NT 4.0 a Windows 2000.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aktualizaci Service Pack 4. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 216329 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB216329 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:216329

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com