Přidělení paměti, může selhání při uloženo velké volných bloků

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 216383 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Přidělení paměti může vrátit chyby "nedostatek paměti", i v případě, že jsou k dispozici v rámci virtuální adresový prostor procesu volného velkých bloků paměti.

Příčina

Přidělení haldy v rámci procesu může mít za následek správce paměti nutnosti rozšířit splnit požadavek pomocí virtuální paměť haldy. Správce paměti haldy rozšiřuje přidělením souvislé virtuální paměti z adresového prostoru procesu. Ve výchozím požadavky správce paměti dvojité předchozí segment úspěšně přidělené haldy. Případě jejího selhání přidělení virtuální paměti pro větší úsek haldy nepokouší přidělit segment velikost předchozí nebo menších segmentů.

Například pokud předchozí segment úspěšně přidělené haldy byl 64 MB, správce hald pokusí rozšířit haldy 128 MB, pokud je třeba rozšířit haldy. Pokud není 128 MB souvislé virtuální paměti, nebude přidělení haldy rozšířit a přidělení haldy nezdaří následně i v případě, že pravděpodobně došlo jiného 64 MB volného bloku.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack prosím naleznete:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v síti WWW:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Microsoft Windows NT verze 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Další informace

Ntdll byl opraven tak, aby pokud Ntdll.dll nelze rozšířit haldu z důvodu chyby "nedostatek paměti" na první pokus, vydělí 2 velikost alokační požadované virtuální paměti a bude pokračovat v pokusech rozšířit haldy tímto způsobem, dokud se požadovaná velikost klesne pod údaje nutné k satify přidělení haldy.

Vlastnosti

ID článku: 216383 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 4
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 1
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 2
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 3
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB216383 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:216383

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com