1 C Tombstoned stal záznamy a jsou úklid z databáze WINS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 216585 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V prostředí, které závisí na WINS Windows Internet Name Service () k překladu názvů NetBIOS klientů systému Windows můžete problémy přihlášení a zobrazí následující chybová zpráva:
Nejsou žádné přihlašovací servery k dispozici služba požadavek na přihlášení
Záznamy WINS [1 C] domény mohou chybět některé databáze serveru WINS.

Příčina

Vlastnictví záznamu [1 C] bude prostřednictvím replikace a konvergence změnit ze serveru WINS k serveru. Nakonec může mnoho end nahoru s scénář serveru WINS, který je vlastníkem záznamu [1 C] a jeho přímý replikační partner má replik záznam [1 C], ale není vlastníkem záznamu. Problém nastane, pokud žádné aktualizace řadičů domény [1 C] zaznamenávat na vzdálený server WINS záznamy vyprší, stanou neplatné a úklid z databáze. Následuje příklad co mohl nastat:
  1. ČÍSLO verze záznamu neplatné [1 C] bude a označen pro replikaci další replikačního cyklu.
  2. WINS nelze zvýšit číslo verze záznamu replik (vlastněné jiným serverem WINS záznam); je povoleno pouze vlastník záznamu zvýšit číslo verze záznamu. Při replikaci neplatné záznam [1 C] není replikován partnerskému replikace Pokud partnera vlastní záznam [1 C].
  3. Provést neplatné [1 C] záznam bude potom být úklid z databáze.
Z pull-only replikace serverů pouze zavedení záznamy by neměly mít vlastnictví libovolné záznamy [1 C] jako žádné servery byste aktualizaci nebo registraci se servery.

Řešení

Změna byla provedena WINS tak, aby Pokud [1 C] záznam by měl stanou neplatné na serveru WINS, bude na daný server WINS ozna?ení změnit vlastnictví. Neplatné záznam [1 C] bude pokračovat s nastavenou na daný server ozna?ení vlastnictví replikovat na všechny partnery replikace jako neplatné. Při zjistil aktivní záznam [1 C] vlastnictví záznamu [1 C] bude změněn na daný server WINS vlastnící aktivní záznam [1 C] a budou poté replikovány jako aktivní všechny partnerské servery pro replikaci.

Byla také další změnit provedené WINS.exe, kde WINS server bude odesílat aktivační signál Push šíření při zjistil neplatné záznam [1 C]. Aktivační signál Push šíření bude aktivační událost všem partnerům replikace šíření po má vyžádány v nejnovější informace ze zdrojového serveru WINS. Tím bude zajištěno nahrazen neplatné záznam [1 C] a zaznamenat expediently, pokud je skutečně aktivní záznam [1 C] a aktivní vlastníka [1 C] v síti replikace. Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0


Tato oprava hotfix nahrazuje opravu všechny opravy hotfix odkazovaný v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
190506Replikace události problému 4262, 4261 a 1 c replikace WINS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 216585 - Poslední aktualizace: 5. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB216585 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:216585

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com