Apple Macintosh istemcileri için SP4'e yükselttikten sonra Windows NT Server'ı Bkz bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 216878 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Apple Macintosh istemcilerinin iliştirin ve Windows NT Hizmetleri (SFM) Macintosh birim için dosyaları görüntülemek erişemiyor. Windows NT 4.0 Service Pack 4 (SP4)'e yükseltildikten sonra bu sorun yalnızca bazı ağ arabirim kartı (Nıc) olur. ıntel Ether Express 8/16, bu sorunu gösteriyor Nıc biridir. SP3'e geri dönüştürme, sorunu giderir. Ve ağ üzerindeki bir kaynağı yönlendiricisi ise, Windows NT sunucu bilgisayarın ortam erişim denetimi (MAC) adresini Apple istemcisinin gidermeniz mümkün.

Neden

SP3 işlevselliği, Apple Macintosh yayınlarının göz ardı Windows NT Server 4.0, sakınma sonra NDIS.sys için yapılan değişiklikler.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Durum

Microsoft Windows NT sürüm 4. 0'da bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk olarak Windows NT sürüm 4. 0 ' düzeltilmiştir Service Pack 5.

Özellikler

Makale numarası: 216878 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB216878 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:216878

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com