Certifikát serveru není vytvoření zálohy nainstalovaných klíčů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 216922 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Certificate Server nevytváří zálohy nainstalované klíče. Jestliže hodláte použít certifikát k zašifrování trvalá data jako například e-mail, je třeba zajistit některé formuláře Zálohování zabezpečuje soukromý klíč daného certifikátu. Pokud klíč nechráněné a následně není k dispozici, potom nebude možné dešifrovat data zašifrovaná pomocí certifikátu.

Další informace

Funkce Certificate Server mohou být sumarizovány následovně:
Přijetí certifikátu requests.Create certifikáty z požadavky jej receives.Distribute nebo publikovat certificates.Publish seznamy odvolaných certifikátů (CRL).
Některé aplikace zašifrovat trvalá data jako například e-mail, mají další požadavky na archivaci soukromých klíčů šifrovací certifikáty. Toto je zajistit uživatelům přístup k datům v případě, že přestanou být k dispozici. Pokud dojde k této události, může uživatel požádat kopii soukromý klíč z archivu. Exchange pokročilým zabezpečením má další služby, správce serveru KMS (Key), který provádí tuto roli.

Microsoft CSP ukládání soukromých klíčů v registru. Pokud jsou použity cestovní profily, poskytuje infrastrukturu WINDOWSNT resilience soukromých klíčů. Pokud nejsou k dispozici cestovní profily, nebo výrobců CSP, který nepoužívá k uložení klíče registru se používá, by měly být provedeny samostatné provize zálohovat klíče.

Vlastnosti

ID článku: 216922 - Poslední aktualizace: 4. listopadu 2003 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Certificate Server 1.0
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB216922 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:216922

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com