Certificate Server yüklü anahtarlarının yedekleme oluştur Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 216922 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Certificate Server yüklü anahtarlarının bir yedek oluşturur. Sonra sertifikayı, e-posta gibi kalıcı verileri şifrelemek için kullanmak istiyorsanız, çeşit yedekleme, bu sertifikanın özel anahtarı korur emin olmalısınız. Sonra anahtar korunmasız sonradan kullanılamaz ise, sertifikayla şifrelenmiş verilerin şifresini çözmek, mümkün olmayacaktır.

Daha fazla bilgi

Bir sertifika Sunucusu'nu işlevlerin şöyle özetlenebilir:
Requests.Create gelen istekleri, receives.Distribute sertifikalar bir sertifika almak veya certificates.Publish sertifika iptal listelerini (CRL) yayımlayın.
Bazı uygulamalar, e-posta gibi kalıcı veri şifreleme, şifreleme sertifikaları özel anahtarları arşivleyecek şekilde bir ek gereksinimi vardır. Bu kullanılamaz duruma olay, bir kullanıcı veriye erişmek için sağlamaktır. Olay meydana gelirse, kullanıcı, bir kopyasını bir özel anahtar arşivi ' isteyebilirler. Exchange Gelişmiş Güvenlik ek bir hizmet, bu rolü gerçekleştirir, Anahtar Yöneticisi sunucusu'nı (KMS) vardır.

Microsoft CSP özel anahtarlar, kayıt defterinde depolamak. Sonra gezici profiller kullanılıyorsa, Windows NT altyapı resilience özel anahtarlar için yer sağlar. Gezici profiller kullanılabilir değil veya bir üçüncü taraf CSP kullanmayan kayıt defteri anahtarları depolamakta kullanılır, ayrı hükümleri anahtarlarının yapılmalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 216922 - Last Review: 4 Kasım 2003 Salı - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Certificate Server 1.0
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB216922 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:216922

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com