XWEB: OWA oturum açma ekranı yeniden başlattığınızda, posta iletisi açma görüntüler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 216998 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Posta kutunuzun Outlook Web Access'te oturum açtıktan sonra bir posta iletisi ilk kez açtığınızda OWA oturum açma ekranı yeniden yönlendirilebilirsiniz.

Neden

Yeni bir windows komut dosyası aracılığıyla oluşturmak isteyip istemediğiniz sorulduğunda, ınternet Explorer Pencere yanlış ınternet Explorer işleminde oluşturabilirsiniz. Işlem, kimlik doğrulama bilgileri ve oturum kimliği için kullanılan geçici tanımlama bilgileri önbelleğe alındığı için yeni pencereler re-authenticate olarak, açılan pencere aynı işlemde açmayın, yeni bir oturum başlatmak gerekebilir. Bu davranış, rasgele görünebilir; yeni pencereler için belirlenen işlem zamanlama ve tarayıcı yapılandırma da dahil olmak üzere birçok değişken bağlıdır.

Durum

Microsoft Outlook Web Eri?imi sürüm 5.5 ve Outlook WebAccess sürüm 5.5 bir sorun olduğunu onaylamıştır Service Pack 1 ve 2. Bu sorun ilk olarak ınternet Explorer 4.01 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Ek bilgi için lütfen aşağıdaki article(s) olarak Microsoft Knowledge Base'de bakın:
196383Hata: Windows komut dosyası tarafından açılan Authentication ya da oturum kaybetme

Özellikler

Makale numarası: 216998 - Last Review: 28 Ekim 2006 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook Web Access 5.5
  • Microsoft Outlook Web Access 5.5 SP 1
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 2
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix KB216998 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:216998
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com