Jak nainstalovat server nástroje pro vzdálenou správu v systému Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 216999 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pokud nejsou nainstalovány služby, může modulů snap in konzola Microsoft Management Console (MMC) pro vzdálené správy DNS, DHCP nebo WINS uvedena není v nabídce Start.

Další informace

Podle výchozího nastavení nejsou nainstalovány moduly snap in vzdálené správy v počítačích, který není hostitelem tyto služby. Z tohoto důvodu nejsou uvedeny moduly snap in na možnost Přidat modul snap-in.

Tyto nástroje jsou k dispozici v souboru Adminpak.msi ve složce I386 na disku CD-ROM systému Windows 2000 Advanced Server nebo Windows 2000 Server. Tyto nástroje lze nainstalovat na servery, který není hostitelem tyto služby.

Tyto nástroje nainstalovat, poklepejte na soubor Adminpak.msi ve složce I386 na Windows 2000 Server nebo Windows 2000 Advanced Server CD-ROM. odpověď na výzvy podle potřeby. Nástroje pro správu potom zobrazí v nabídce Start ve skupině programy jako Nástroje pro správu.

Poznámka: soubor The Adminpak.msi není k dispozici na disku CD-ROM systému Windows 2000 Professional, ale lze ji nainstalovat z disku CD-ROM serveru.

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
269483Správa nástroje Package (Adminpak.msi) pro systém Windows 2000 aktualizace

Vlastnosti

ID článku: 216999 - Poslední aktualizace: 27. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB216999 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:216999

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com