Windows 2000'de uzak sunucu yönetimsel araçlarını yükleme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 216999 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Hizmetleri yüklenmemişse, Microsoft Yönetim Konsolu'nu (MMC) ek bileşenleri DNS, DHCP veya WINS uzaktan yönetimi için Başlat menüsünde listelenmiyor olabilir.

Daha fazla bilgi

Varsayılan olarak, bu hizmetleri barındıran bilgisayarlara uzaktan yönetim ek bileşenleri yüklü değil. Bu nedenle, ek bileşenler ek bileşenini Ekle seçeneği listelenmez.

Bu araçlar Windows 2000 Server veya Windows 2000 Advanced Server CD-ROM'u Adminpak.msi dosyası ı386 klasöründe bulunur. Bu araçlar, bu hizmetleri barındıran sunuculara yükleyebilirsiniz.

Bu araçları yüklemek için Adminpak.msi dosyası ı386 klasöründe Windows 2000 Server veya Windows 2000 Advanced Server CD -ROM'u. yanıtlar için uygun istemleri'ni çift tıklatın. Yönetim Araçları sonra <a0>Programlar</a0> grubundaki <a2>Başlat</a2> menüsünde Yönetimsel Araçlar olarak görünür.

Not: The Adminpak.msi dosyası Windows 2000 Professional CD-ROM'unda bulunmamaktadır, ancak Server CD-ROM'undan yükleyebilirsiniz.

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
269483Windows 2000 Yönetimsel Araçlar Paketi (Adminpak.msi) güncelleştirmeleri

Özellikler

Makale numarası: 216999 - Last Review: 27 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB216999 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:216999

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com