תיאור התכונות החדשות של Word 2000

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 217198 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

המידע שלהלן לקוח מהעזרה של Word 2000 ומתאר רשימה של תכונות חדשות ומרכזיות ב-Word 2000 כמו גם רעיונות בנוגע לאופן שבו כדאי ליישמן בעבודה.

תכונות של Word 2000 שהיו חדשות ב-Microsoft Word 97 for Windows אינן מתוארות במאמר זה. לקבלת מידע נוסף על התכונות החדשות ב-Word 97, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
157478 WD97: מה חדש ב-Word 97 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
לקבלת מידע נוסף אודות יכולות חדשות רבות נוספות, עיין במדריך לשדרוג Microsoft Word 2000 באתר שכתובתו:

http://office.microsoft.com/he-il/downloads/default.aspx

מידע נוסף

כיצד לגרום ל-Microsoft Office 2000 לפעול ולתפקד כהלכה

התקנת Office 2000

Microsoft Office 2000 מזהה מהי ההתקנה הטובה ביותר עבור המחשב בהתאם לתוכניות ולהגדרות שכבר מותקנות ונמצאות בשימוש. אם במחשב מותקנת גירסה קודמת של Office?, Office 2000 משתמש באשף הפרופילים של Office כדי לשמר רבות מהגדרות המשתמש שלך. באמצעות Office 2000 ניתן גם להסיר גירסאות קודמות של Office.

קבל את התוכנית הנחוצה לך, כאשר היא נחוצה לך

במהלך השימוש ב-Office 2000, תיתקל בקיצורי דרך, סמלים ופקודות של תוכניות ורכיבים שלא הותקנו עדיין. כאשר תזדקק לאחת מהתוכנית או הרכיבים האלה, כל שעליך לעשות הוא פשוט ללחוץ על הפקודה ו-Office 2000 יתקין עבורך את התוכנית או הרכיב.

הבטחת המשך פעולתו של Office 2000

באפשרותך לתקן בעיות בקבצים שאינם קבצים קריטיים (כגון גופנים ותבניות), באמצעות לחיצה על זיהוי ותיקון בתפריט עזרה. פקודה זו מתקינה מחדש קבצים חסרים או פגומים. בעיות בקבצים חיוניים ובערכי הרישום מאותרות ומתוקנות באופן אוטומטי כאשר אתה פותח תוכנית Office.

כיצד לקחת את Office איתך

מנהל המערכת שלך יכול עתה לקבוע לך תצורת פרופיל משתמש שיתאים לנסיעותיך, ויהיה זמין תמיד בכל פעם שתתחבר למחשב כלשהו. פרופיל המשתמש מכיל מידע כגון מילונים מותאמים אישית, תבניות מותאמות אישית ורשימות תיקון שגיאות אוטומטי ועיצוב אוטומטי. כמו כן, העדפות ואפשרויות של התאמה אישית שמשתנות בהתאם למשתמש (כגון התוכניות המותקנות, סמלים בשולחן העבודה ואפשרויות צבע), יהיו זמינות בעת ההתחברות למחשב הכולל את פרופיל המשתמש שלך.

המראה החדש של Office

כיצד להפוך את השימוש בשולחן העבודה של Microsoft Office 2000 לקל ופשוט

 • השתמש בתפריטים וסרגלי כלים מותאמים אישית.

  התפריטים וסרגלי הכלים החדשים והמותאמים אישית ב-Office 2000 מציגים רק את הפקודות המשמשות בתדירות גבוהה. באפשרותך להרחיב בקלות את התפריטים כדי לחשוף את כל הפקודות של Office. לאחר שתלחץ על פקודה, היא תופיע בתפריט המותאם אישית שלך. סרגלי הכלים ממוקמים יחדיו בשורה אחת, כך ששטח המסך הזמין עבור עבודתך גדול יותר. כאשר אתה לוחץ על לחצן בסרגל כלים, מתווסף לחצן זה לסרגלי הכלים המותאמים אישית במסך שלך. באפשרותך גם להתאים אישית את סרגלי הכלים.

 • בדוק אילו מסמכים פתוחים.

  השתמש בשורת המשימות של Windows כדי לעבור בין מסמכי Office פתוחים (כל אחד מהמסמכים מיוצג על ידי סמל בשורת המשימות).

 • צור קיצורי דרך כדי להגיע מהר יותר ליעד.

  באפשרותך או באפשרות מנהל המערכת שלך ליצור קיצורי דרך לקבצים, תיקיות או דפי אינטרנט באמצעות היפר-קישורים או התיקייה 'מועדפים'. התאם אישית לחצנים בסרגל הכלים של Office, על מנת ליצור קישור אל משאבי החברה ומשאבי האינטרנט הנפוצים ביותר לשימוש.

מסייע Office המשופר

המסייע של Office כעת במתכונת חדשה! המסייע תופס שטח קטן יותר במסך ובה בעת ממשיך לספק לך את כל העזרה הנחוצה. אם אין באפשרותו של מסייע Office לענות על שאלתך, הוא יכול להעביר אותך לאינטרנט לקבלת מידע נוסף. באפשרותך גם ליידע את Microsoft בנוגע לשאלות שלא קיבלת עליהם תשובה (על מנת לסייע בשיפור הגירסאות העתידיות של Office). ואם אינך אוהב להשתמש במסייע, באפשרותך להשבית אותו באופן קבוע ולהשתמש באינדקס או בתוכן העניינים של העזרה.

פתיחה ושמירה של מסמכי Office

תיבות הדו-שיח המשופרות פתיחת קובץ ושמירת קובץ, מאפשרות לך לגשת למספר גדול יותר של קבצים בו-זמנית בכל אחת מתוכניות Office. השתמש בסרגל המיקומים כדי לעבור לתיקיות ולמקומות המשמשים אותך בתדירות גבוהה. לחץ על היסטוריה כדי להציג את 20 עד 50 המסמכים האחרונים שעבדת עימם. לאחר מכן לחץ על הלחצן חזור כדי לחזור בקלות לקבצים ותיקיות שפתחת בעבר.

הפיכת המשימות שלך לאוטומטיות

תיקון שגיאות אוטומטי

'תיקון שגיאות אוטומטי' מציע כעת יכולות חזקות יותר המאפשרות לו לאתר ולתקן שגיאות איות נפוצות. זאת הודות לכך ש'תיקון שגיאות אוטומטי' משתמש כעת במילון הראשי של בודק האיות במקום ברשימה מוגדרת מראש של תיקוני איות.

באפשרותך לשמור רשימה נפרדת של ערכים לתיקון שגיאות אוטומטי עבור כל שפה. Word יעבור לרשימה המתאימה, בהתאם לקביעת השפה במסמך. על מנת להשתמש ברשימת 'תיקון שגיאות אוטומטי' עבור שפה מסוימת, ייתכן שתזדקק לערכת כלי ההגהה Microsoft Proofing Tools Kit.

באפשרותך להשתמש ברשימת החריגים של 'תיקון שגיאות אוטומטי' כדי למנוע תיקוני איות לא רצויים.

יצירת סגנון אוטומטית ותצוגה מוקדמת של סגנון

Word 2000 כולל מספר שיפורים בתחום הסגנון.
 • היישום יוצר עבורך סגנון באופן אוטומטי כאשר אתה מחיל עיצוב חדש על הטקסט.
 • באפשרותו להגדיר מחדש סגנונות באופן אוטומטי כך שישקפו את השינויים האחרונים שהחלת.
 • באפשרותך להציג תצוגה מוקדמת מיידית של כל סגנון מהרשימה סגנונות בסרגל הכלים עיצוב.

עריכה

לחץ והקלד

השתמש בתכונה 'לחץ והקלד' כדי להוסיף במהירות טקסט, גרפיקה, טבלאות ופריטים נוספים בשטח ריק במסמך. התכונה 'לחץ והקלד' מחילה באופן אוטומטי את העיצוב הנחוץ למיקום הפריט במקום שסימנת עם העכבר. לדוגמה, על מנת ליצור כותרת בדף, לחץ פעמיים באמצעות העכבר במרכז דף ריק ולאחר מכן הקלד כותרת ממורכזת.

איסוף והדבקה באמצעות הלוח של Office

השתמש בלוח החדש של Office כדי לאסוף אובייקטים מכל התוכניות שלך, כולל דפדפן האינטרנט, ולהדביק אותם בעת הצורך. באפשרותך לאחסן עד 12 אובייקטים בלוח של Office.

כלי הגהה

בדיקת איות ודקדוק

Microsoft Word 2000 כולל בודקי איות ודקדוק משופרים. לדוגמה, בודק האיות מזהה כעת מגוון הרבה יותר רחב של שמות אנשים, ארגונים וחברות, ערים וארצות, כתובות אינטרנט וקבצים ועוד. בודק הדקדוק מסמן עתה שגיאות, ומספק הצעות דקדוק ושכתוב יותר יעילות וידידותיות-למשתמש.

בנוסף לכך, Word 2000 מציע כמה דרכים חדשות לבדיקת איות ודקדוק.
 • תיקון איות ודקדוק באופן אוטומטי.על מנת לתקן שגיאות איות ודקדוק מבלי שיהיה עליך לאשר כל אחד מהתיקונים, השתמש בתכונה 'תיקון שגיאות אוטומטי'. ב-Word 2000, יש לתכונת 'תיקון שגיאות אוטומטי' יכולת גדולה יותר לתקן שגיאות איות נפוצות באופן אוטומטי.

 • בדיקת האיות והדקדוק של טקסט בשפה אחרת. על מנת לבדוק טקסט בשפה אחרת, עליך להתקין את כלי האיות והדקדוק של אותה שפה. ב-Word 2000, עליך לוודא לאחר מכן שהשפה זמינה לעריכה. מכאן ואילך, Word מזהה באופן אוטומטי את השפה במסמך ומשתמש בכלי האיות והדקדוק הנכונים.

אגרון

Word 2000 כולל אגרון חדש שפותח עבור Microsoft על ידי Bloomsbury Publishing Plc. על מנת לבחור מילה מרשימת המלים הנרדפות, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על המילה ולאחר מכן הצבע על מילים נרדפות.

מיקוף

מיקוף פועל במסמכים שנכתבו בשפות רבות. כאשר מזוהה שפה שונה, המיקוף מתבצע בהתאם לאותה שפה.

יצירת טבלאות

טבלאות מקוננות

ב-Word 2000, באפשרותך ליצור טבלאות מקוננות - טבלאות השוכנות בתוך טבלאות אחרות. לחץ על טבלה מקוננת וגרור אותה כפי שהיית גורר כל טבלה אחרת.

יישור אנכי ואופקי

באפשרותך ליישר טקסט הן באופן אנכי והן באופן אופקי באמצעות לחצני היישור הנוחים לשימוש שבסרגל הכלים. אם כיווניות הטקסט אנכית, הלחצנים משתנים באופן אוטומטי כדי לספק את היישור הנכון.

שינוי גודל של טבלאות

משנה גודל שורות מתוך הטבלה. באפשרותך לשנות את הגובה של כל שורה ישירות בטבלה, באמצעות גרירת גבול השורה למעלה או למטה, כפי שמשנים את רוחב העמודות. אם תחזיק את מקש ALT לחוץ בזמן שאתה גורר את גבול העמודה, יציג הסרגל האנכי החדש את הגובה המדויק של השורה.

נקודות אחיזה להעברת טבלה. באפשרותך להעביר את הטבלה למיקום אחר בדף באמצעות העכבר.

נקודת אחיזה לשינוי גודל טבלה. באפשרותך לשנות את גודל הטבלה כולה ובה בעת לשמור על היחס בין השורות לעמודות.

יצירת גרפיקה

Word 2000 כולל קבוצת כלי שרטוט וגרפיקה המאפשרים לך לשפר מראה של טקסט וגרפיקה באמצעות אפקטים תלת-ממדיים, אפקטים של צללים, מילוי בעל מרקם, מילוי שקוף וצורות אוטומטיות.

Office Art

Office Art. באפשרותך לשפר בקלות מראה של טקסט וגרפיקה בעזרת 100 צורות אוטומטיות הניתנות לשינוי, 4 סוגי אפקטים של מילוי, אפקטים של מילוי צבעוני הדרגתי, בעל מרקם או שקוף, אפקטים של תמונה (הצללה נכונה) ואפקטים תלת-ממדיים. Office Art הוא שכבת ציור עשירה ומתוחכמת שמחליפה את שכבת הציור של Word ומשותפת לכל יישומי Microsoft Office.

אובייקטי תמונה של Office Art. באפשרותך למקם תמונות בקלות בכל מקום במסמך, כולל יישור עם טקסט, באמצעות גרירתן. כמו כן באפשרותך לשנות סדר Z של אובייקטי תמונה, או לבחור בהעבר אל מאחורי הטקסט כדי ליצור אפקט של גרפיקה או סימן מים ברקע.

תיבות טקסט

תיבות טקסט. כתחליף למסגרות טקסט, תיבות טקסט מספקות את כל היכולות של Office Art, כגון אפקטים תלת-ממדיים, מילויים, רקעים, סיבוב, שינוי גודל וחיתוך.

תיבות טקסט מקושרות. באפשרותך לקשר בין תיבות טקסט לצורך הוצאה לאור שולחנית (DTP). לדוגמה, ליצור זרימה של מאמר מסוים בעלון מעמוד 1 לעמוד 4.

גלישה סביב אובייקטים לא שגרתיים

באפשרותך להגדיר גלישת טקסט סביב אובייקטים מכל צורה וגודל, ממש עד לקצות האובייקט.

תבליטי תמונה

באפשרותך להשתמש בכל תמונה או פריט גרפי כתבליט במסמך או בדף אינטרנט. הוסף תמונה מאוסף התמונות או מגלריית התמונות, או הוסף תמונה או צילום שסרקת וייבאת מתוכניות או מקומות אחרים. באפשרותך לערוך כל תבליט תמונה לאחר ההוספה שלו.

גלריית התמונות החדשה

גלריית התמונות החדשה מאפשרת לך לארגן תמונות לקטגוריות מותאמות אישית, להקצות מילות מפתח לתמונות, לגרור תמונות לתוך מסמכי Office ולהשאיר את גלריית התמונות פתוחה בחלון קטן יותר בזמן שאתה עובד על המסמכים שלך. בגלריית התמונות החדשה ניתן גם לאחסן קבצי קול וסרטים.

יצירת דפי אינטרנט

Word 2000 מספק קבוצה רחבה של תכונות המאפשרות לך לנצל את יתרונות האינטרנט.

עריכת דפי אינטרנט

העברת מסמכי האינטרנט שלך לאינטרנט. השתמש בתכונה 'תיקיות אינטרנט' כדי לנהל את הקבצים שלך המאוחסנים בשרת אינטרנט. באפשרותך לגשת לתיקיות האינטרנט דרך סייר Windows או דרך כל תוכנית של Microsoft Office.

אשף דפי האינטרנט. האשף מציע תבניות אינטרנט מותאמות אישית שבאפשרותך לשנות בקלות לפי צרכיך. באפשרותך לבחור ממגוון תבניות תוכן שנותנות מענה לסוגים נפוצים של דפי אינטרנט.

דפי מסגרות. באפשרותך להשתמש במסגרות כדי ליצור אתר אינטרנט מאורגן יותר, המאפשר לך להעביר מידע רב יותר לקהל היעד שלך.

תצוגת פריסת אינטרנט. מבלי לצאת מ-Word, באפשרותך להשתמש בתצוגת פריסת אינטרנט כדי לבחון כיצד נראים דפי האינטרנט שלך בדפדפן אינטרנט.

התאמה אישית של דפי האינטרנט שלך

שליטה באפשרויות האינטרנט. שנה במהירות את האופן שבו Office 2000 מייצר ומעצב דפי אינטרנט באמצעות תיבת הדו-שיח אפשרויות דף אינטרנט (תפריט כלים, הכרטיסייה כללי, הלחצן אפשרויות אינטרנט). לדוגמה, באפשרותך להתאים אישית את אופן האחסון של גרפיקה וקבצי תמיכה אחרים, ולציין באיזה תבנית יש לשמור את הגרפיקה על מנת שתשמש בדפי אינטרנט. אפשרויות אלה משותפות לכל התוכניות של Microsoft Office, במידת האפשר.

יצירת נוכחות בינלאומית. אם אתה יוצר דפי אינטרנט לשימוש בינלאומי, Office 2000 שומר קבצים באמצעות קידוד הטקסט הבינלאומי המתאים, על מנת לאפשר למשתמשים במערכות בכל השפות להציג את התווים הנכונים.

הוספת אפקטים ויזואליים

הוספת ערכת נושא. ערכות נושא מכילות רכיבי עיצוב וערכות צבעים אחידים עבור תמונות רקע, תבליטים, גופנים, קווים אופקיים ורכיבים אחרים של מסמכים, על מנת ליצור דפי אינטרנט בעלי מראה אחיד. ערכות הנושא של Word,? Microsoft Access ו-Microsoft FrontPage תואמות אחת לשנייה.

שימוש בגרפיקה ובאובייקטים. הוסף תמונה לדף אינטרנט, בדיוק כפי שאתה עושה במסמך Word. גם לאחר שמירת המסמך כדף אינטרנט, עדיין באפשרותך לערוך את הגרפיקה והאובייקטים שבו אם תפתח את דף האינטרנט בתוכנית Office.? Office 2000 יוצר באופן אוטומטי טקסט חלופי עבור גרפיקה, בהתאם לשם הקובץ של התמונה.

הפוך את הדף שלך נוח לקריאה. השתמש בתבליטים כדי להקל על זיהוי המידע. Word מציע אוסף של פריטים גרפיים צבעוניים שיכולים לשמש כתבליטים בדפי האינטרנט שלך.

יצירת חלוקה. הוסף קווים אופקיים ייחודיים לאינטרנט, שיכולים לשמש כתוספות גרפיות צבעוניות לדפי האינטרנט שלך. קווים אלה הם הרחבה של פונקציית הגבולות וההצללה המוכללת ב-Word.

היי-טק באינטרנט

הפוך את יצירת דף האינטרנט לקלה ופשוטה. Word מספק תמיכה מסוג WYSIWYG ("מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל") לעריכת דפי אינטרנט עם תגים נפוצים, כגון טבלאות, גופנים וצלילי רקע. אתה פטור לחלוטין מהצורך לעיין בקוד ה-HTML שיוצר את דף האינטרנט. אם בכל זאת ברצונך לראות את קוד ה-HTML, פשוט לחץ על מקור HTML (תפריט תצוגה).

שימוש בקבצי script במסמכי האינטרנט. Office 2000 מעניק מעתה למפתחים הזדמנות ליצור קבצי script ופתרונות לקוח מבוססי HTML במסגרת כל תוכנית Office, באמצעות סביבת הפיתוח Visual Studio. קיימת תמיכת דפדפן מלאה באיתור באגים וניתן להשתמש בעוגני script במסמכי Office.

ניהול הקבצים והקישורים שלך. תוכניות Office מנהלות קבצים נלווים, דוגמת קבצי גרפיקה, באופן אוטומטי. כשאתה יוצר דף אינטרנט, כל הקבצים התומכים מאוחסנים בתיקיית קבצים בעלת שם זהה לזה של הקובץ. כאשר אתה שומר את המסמך במיקום חדש, Office 2000 בודק את הקישורים ומתקן את אלה שאינם פועלים.

שימוש ב-Word כעורך דואר אלקטרוני

שליחת מסמך בדואר אלקטרוני

באפשרותך לשלוח עותק של מסמך בדואר אלקטרוני ישירות מ-Microsoft Word, בדומה לאופן בו אתה שולח הודעה בדואר אלקטרוני. למעשה, המסמך עצמו הוא הודעת הדואר האלקטרוני. הדבר מקל על ביצוע עבודה משותפת במסמך שנשלח בדואר אלקטרוני, כיוון שבאפשרותך לערוך את המסמך ישירות, מבלי שיהיה עליך לפתוח או לשמור קובץ מצורף. הודעות מ-Word נשלחות בתבנית HTML, כך שלנמענים לא דרושה תוכנה מיוחדת כדי להציג את ההודעה.

שימוש ב-Word כעורך דואר אלקטרוני

באפשרותך ליצור הודעת דואר אלקטרוני ב-Word או ב-Microsoft Outlook ולאחר מכן להשתמש ב-Word כדי לערוך את ההודעה. אם תשלח הודעה מ-Word, ההודעה תישלח באופן אוטומטי בתבנית HTML. אם תשלח את ההודעה מ-Outlook, באפשרותך לבחור את תבנית ההודעה (HTML, טקסט עשיר של Microsoft Outlook, או טקסט רגיל).

אפשרויות דואר אלקטרוני

כאשר אתה שולח הודעה או מסמך, באפשרותך להגדיר אפשרויות דואר אלקטרוני כמו דגל הודעה או רמת אבטחה. כאשר אתה שולח הודעה, באפשרותך גם לשנות את המראה שלה. לדוגמה, באפשרותך להגדיר ערכת נושא או נייר מכתבים שישמשו כברירת מחדל של דואר אלקטרוני, ליצור ולנהל חתימות אוטומטיות ולהתאים אישית את עיצוב הטקסט כדי לסייע למשתתפים בדיון בדואר האלקטרוני לזהות למי שייכת תגובה מסוימת.

שיתוף פעולה עם אנשים אחרים

שימוש בדיונים

תכונת הדיונים מאפשרת לך ולעמיתיך להוסיף הערות לאותו מסמך מבלי שאף אחד מכם יצטרך לנתב את המסמך או לפתור התנגשויות בין הערות של סוקרים מרובים. באפשרותכם לקיים דיון לגבי חלק מסוים של המסמך או על המסמך בכללותו.

רישום כמנוי למסמך או לתיקייה

אם ברצונך לקבל הודעה בדואר אלקטרוני בדבר כל שינוי שנערך במסמך או בתיקייה של שרת אינטרנט מסוים המפעיל Microsoft Office Server Extensions, באפשרותך להירשם כמנוי למסמך או לתיקייה.

הפעלת פגישה מקוונת

Microsoft NetMeeting מאפשר לך לשתף ולהחליף מידע בזמן אמת עם אנשים שנמצאים במקומות שונים. באפשרותך גם להשתמש ב-Outlook 2000 כדי לתזמן מראש פגישה מקוונת.

תמיכה רב לשונית

פתיחה ושמירה של קבצים רב לשוניים

קבצי טקסט מקודדים. כיוון ש-Microsoft Word מבוסס על תקן הקידוד Unicode, באפשרותך להשתמש ב-Word כדי לפתוח קבצים ולשמור אותם בתקני קידוד של שפות שונות רבות. לדוגמה, באפשרותך להשתמש ב-Word כדי לפתוח קובץ טקסט שקודד לפי תקן הקידוד של השפה היוונית או היפנית, במערכת המבוססת על השפה האנגלית.

מסמכים בשפות אסיאתיות. אם קיבלת מסמך שמכיל טקסט בשפה אסיאתית, באפשרותך להציג, לערוך ולהדפיס אותו. בנוסף, באפשרותך להשתמש בתכונות של השפה האסיאתית, כגון רשתות של שורות ותווים עבור פריסת הטקסט, תווים במחצית הרוחב וברוחב מלא, אפשרויות טיפוגרפיות עבור מעברי שורה ומרווח בין תווים וכן כלי הגהה והמרה.

מסמכים בערבית או בעברית. באפשרותך להשתמש בגירסה בשפה האנגלית של Word 2000 כדי לערוך מסמך שנכתב בערבית או בעברית. ודא שמערכת ההפעלה שבמחשבך תומכת בערבית או בעברית.

זיהוי שפה אוטומטי

כאשר אתה פותח מסמך או מזין טקסט בשפה מסוימת, Word יכול לזהות אוטומטית את שפת הטקסט של חלק מהשפות. כאשר Word מזהה שפה, הוא מציג את שם השפה בשורת המצב ומשתמש במילוני האיות והדקדוק, בכללי הניקוד ובמוסכמות המיון של אותה שפה.

הזנת טקסט רב-לשוני

שימוש במספר שפות. בכל גירסת שפה של Office 2000, באפשרותך להזין, להציג ולערוך טקסט בכל השפות הנתמכות. השפות הנתמכות כוללות שפות אירופאיות, יפנית, סינית, קוריאנית, עברית וערבית.

עיצוב אוטומטי. כאשר אתה מקליד טקסט כגון מספרים סידוריים, רווחים קשיחים, תבניות של תזכורות ומכתבים או שמות ימי השבוע, באפשרותך לעצב אוטומטית את הטקסט שהקלדת ב-Word לפי התבניות המשמשות בשפה הנוכחית.

השלמה אוטומטית. כאשר אתה מקליד תאריכים, יום בשבוע, או ערכים אחרים ברשימת הטקסט האוטומטי, Word מציג את העצה להשלמה אוטומטית בשפה הנוכחית.

הוספת הסמל של מטבע האירו. באפשרותך להקליד את הסימן של המטבע האירופי באמצעות הפקודה סימן (תפריט הוספה) או באמצעות הקשת ALT+0123. (עליך להשתמש בגופן שכולל את סמל האירו). במקלדת אירופאית, באפשרותך להוסיף את סימן האירו באמצעות החזקת המקשים ALT+CTRL לחוצים והקשת האות E.

השימוש במקש AltGr. אם אתה משתמש בפריסה של מקלדת אירופאית, באפשרותך להשתמש במקש AltGr כדי להזין תווים נוספים.

תמיכה ב-Unicode. כל התוכניות של Office 2000 תומכות ב-Unicode על מנת להקל על יצירת מסמכים רב-לשוניים. מעתה באפשרותך להזין טקסט ולהציגו בכל השפות הנתמכות בגירסת שפה יחידה של Office. (ב-Outlook, הדבר נכון להודעות דואר אלקטרוני בלבד ולא לפריטים אחרים כלשהם, כגון אנשי קשר, בקשות לפגישות או משימות).

הוספת תאריכים ושעות בשפות רבות

כאשר אתה מוסיף תאריך או שעה (בתפריט הוספה, הפקודה תאריך ושעה), Word מציג רשימה של תבניות תאריך ושעה שתואמות לשפת הטקסט הנוכחי. Word גם מספק מבחר סוגי לוח שנה עבור חלק מהשפות האסיאתיות והשפות שנכתבות מימין לשמאל.

עיצוב מסמכים רב-לשוניים

מיון רשימה או טבלה. באפשרותך למיין רשימה או טבלה לפי חוקי השפה הנוכחית.

עיצוב אינדקס או רשימת מקורות עבור השפה הנוכחית. באפשרותך לגרום לכך ש-Word יחיל את סדר המיון הנכון על אינדקסים בשפות שונות. באפשרותך גם ליצור רשימת מקורות למסמכים באנגלית (ארה"ב), הולנדית וצרפתית (קנדית).

הדפסת מסמכים רב-לשוניים

Word 2000 תומך במספר רב יותר של גדלים בתקן אירופאי, יפני, קוריאני וסיני של מעטפות ותוויות דיוור, ובמספר רב יותר של מנהלי מדפסות Unicode.

שינוי שפת הממשק

Microsoft Office 2000 מקל על שינוי השפה של ממשק המשתמש. לדוגמה, אם הארגון שלך רוצה להשתמש בהתקנה סטנדרטית בשפה האנגלית של Office 2000, באפשרותך לשנות בקלות את שפת הממשק והעזרה לשפה המועדפת, ללא עזרה ממנהל המערכת.

לקבלת מידע נוסף על תכונות רב-לשוניות ב-Office, לחץ על עזרה של Microsoft Word בתפריט עזרה, הקלד אודות תכונות רב לשוניות ב-Office במסייע של Office או באשף התשובות ולאחר מכן לחץ על חפש כדי להציג את הנושא.

מאפיינים

Article ID: 217198 - Last Review: יום חמישי 19 אפריל 2007 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
מילות מפתח 
kbhowto kbinfo KB217198

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com